Bilim kurgu filmlerinde neler olur? Mutlaka izlenmesi gereken bilim kurgu filmleri Bilim kurgu filmlerinde neler olur? Mutlaka izlenmesi gereken bilim kurgu filmleri

Dünyanın en popüler çevrim içi dizi ve film platformu Netflix, Mayıs 2023'te yeni bir orijinal Türk dizisi yayınlamaya başladı. "Terzi" olarak isimlendirilen bu dizi, tüketicilerin ilgisini çekmeyi de başardı. Birkaç ay önce ikinci sezonu ile karşımıza çıkan yapım, şimdiyse üçüncü sezonu ile gündemde.

Netflix Türkiye, bugün Terzi ile ilgili yeni bir adım attı. Yaklaşmakta olan üçüncü sezon için ilk fragman yayınlandı. Böylelikle dizinin yeni sezonunda neler göreceğimiz az çok belli oldu. Terzi, 3. sezon ile final yapacak.

NETFLİX TERZİ 3 SEZON NE ZAMAN

Netflix Terzi'nin 3. sezonu, 3 Kasım'da Netflix aboneleriyle buluşacak.

TERZİ KONUSU

Terzi, Peyami isimli bir terzinin hikâyesini anlatıyor. Pek çok sırra sahip olan Peyami, en yakın arkadaşı olan Dimitri'nin evleneceği kadın için gelinlik dikmeye başlamasıyla sırlarına yenilerini ekler.

TERZİ OYUNCU KADROSU

Netflix'in final yapacak orijinal Türk dizisinde, Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül, Salih Bademci ve Olgun Şimşek'i başrol oyuncuları olarak görüyoruz. Dizi, genelde bu isimlerin çevresinde dönüyor.
TERZİ DİZİSİ 3 SEZON FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Kaynak: HABER MERKEZİ