TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Memleket Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ruşen Sever kimdir?

Memleket Partisi Türkiye yerel seçimleri için Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayını Ruşen Sever olarak açıkladı. Ruşen Sever kimdir? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 13.02.2024 13:25
Haber Güncellenme Tarihi: 13.02.2024 13:25
Kaynak: HABER MERKEZİ
Memleket Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ruşen Sever kimdir?

Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ve merakla takip edilen 31 Mart 2024 Türkiye yerel seçimi süreci, aday isimlerinin açıklanmasıyla detaylı olarak mercek altına alınıyor. Siyasi partilerin her geçen gün yeni aday isimlerini kamuoyuyla paylaştığı bu süreçte Memleket Partisi Bursa Büyükşehir Belediyesi için seçtiği Ruşen Sever isminin netleştiğini duyurdu. Ruşen Sever kimdir? Ruşen Sever hakkında merak edilenleri, haberimizin devamında sizin için derledik.

Ruşen Sever kimdir?

Aslen Rizeli olan ve Bursa’da yaşamını sürdüren Ruşen Sever, tekstil işiyle uğraşan bir iş insanıdır. Tekstil Sepeti isimli firmanın sahibi olan Ruşen Sever, siyasi hayatına Memleket partisi kurucu üyesi olarak başladı. Memleket Partisi çatısı altında birçok faaliyette bulunan Ruşen Sever, Bursa I. Bölge Milletvekili adayı olarak çalışmalarını sürdürdü. Aktif olarak siyasetin içerisinde olan Sever, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için Memleket Partisi Bursa Büyükşehir Belediyesi adayı oldu.

Ruşen Sever Twitter (X) hesabının adı nedir?

Ruşen Sever, “SeverRusen” kullanıcı adı ile Twitter (X) hesabını kullanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.