2023 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. 8 Ağustos 2019’tan beri Alaplı Kaymakamı olan Vedat Yılmaz ise Beypazarı Kaymakamı oldu.

Alaplı Kale Park’da Kaymakam Yılmaz için düzenlenen programa; Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Günay, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, İlçe Müftüsü Dr. Yılmaz Çelik, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Yılmaz, veda konuşmasında şunları söyledi:

"Öncelikle bu akşam buraya katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum, böyle bir gece organize ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bakanlığımızın uygun görmesiyle bir sonraki görev yerimiz Beypazarı ilçesine görevimize nasip olursa orada başlayacağız. Bu 4 yıl içerisinde inşallah Alaplı’mızda güzel işler yapmışızdır. Tabi ki bunu biz tek başımıza yapmadık siz değerli kurum çalışanlarımızla, sivil toplum kuruluşları temsilcilerimizle, Alaplı hemşerilerimizle gerçekleştirdik. Tabi ki aramızda hak hukuk oluştu. Ben hakkımı helal ediyorum. Sizden de helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Birlik beraber olduğu müddetçe, Alaplı önü çok açık, bu açıdan çok güzel görecek. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah’a ısmarladık."

Meteoroloji’den hava sıcaklığı uyarısı! İşte yurtta hava durumu Meteoroloji’den hava sıcaklığı uyarısı! İşte yurtta hava durumu

İlçede yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Yılmaz’ a İlçede bulunan dernekler ve sivil toplum örgütleri tarafından teşekkür plaketi verildi.

BU DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: O köprüden deprem sonrası 400 bin araç geçti

Kaynak: İHA