2023 yılı temmuz ayında asgari ücrete %30 zam geldi ve asgari ücret 11.402 TL oldu. Buna göre %20 ye yakın zam alan Ziraat Bankası personel maaşları ise en düşük unvanda yaklaşık 16.000 TL oldu. Aynı zamanda Ziraat Bankasında çalışmanın özel sağlık sigortasından doğalgaz yardımına kadar birçok avantajı bulunuyor. Biz de sizler için Ziraat Bankası personel maaşları konusunu derledik. İşte en güncel Ziraat Bankası personel maaşları…

Mite Defence kimin? Mite Defence sahibi kimdir? Mite Defence kimin? Mite Defence sahibi kimdir?

Ziraat Bankası personel maaşları oldukça yüksek. Ziraat Bankası personellerinin üç ayda bir çift maaş, özel sağlık sigortası, doğalgaz yardımı, yılda bir kez temettü alma gibi imkânları var. Pandemi dönemi gibi olağandışı zamanlarda ise personele fazladan ödeme yapılıyor. Ziraat Bankası’nda ilk işbaşı yapanlar üç sene de bir unvanda yükselme sınavına giriyor. Ziraat Bankası unvanda yükselme sınavını başarılı olarak tamamlayanların ise hem kariyeri yükseliyor hem de maaşları %20’ye kadar artış gösteriyor.

Ziraat Bankası personel maaşları her ünvan yüklemesinde daha iyi oluyor ve daha çok yükseliyor. En yüksek maaşı alan personeller “yönetmen” unvanına sahip iken en az maaşı alan personeller ise genellikle banko görevlisi veya asistan olarak çalışıyor. Ziraat Bankası satış bölümünde çalışan Ziraat Bankası personel maaşlarına ek olarak prim de alınabiliyor.

Ziraat Bankası personelleri aynı zamanda maaşlarına ek olarak yemek parası da alıyor. Günümüzde birçok kurumsal şirket yemek ücretini nakit ödemek yerine yemek kartı veriyor. Ziraat Bankası da personellerine setcart olarak yemek kartı veriyor. 2022 yılında günlük 72 TL olan Ziraat Bankası personelleri yemek parası ise 2023 yılında günlük 126 TL oldu. Ziraat Bankası personel maaşlarına ek olarak yatan yemek parası aylık ise yaklaşık 2700 TL oluyor.

Ziraat Bankası çalışanları için servis bulunuyor mu?

Buraya kadar Ziraat Bankası personel maaşlarından söz ettik. Merak edilen bir diğer konu ise Ziraat Bankası çalışanlarının servisi var mı? Ziraat Bankası çalışanları işe nasıl ulaşım sağlıyor? Ziraat Bankası personel servisi bulunmakta. Özellikle şehir içinde personeller merkezi konumlardan alınıp tekrar merkezi konumda olan banka şubelerine bırakılmakta.


BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ziraat Bankası personel alımı yapacağını duyurdu: Başvuru tarihleri ve şartları açıklandı

Kaynak: HABER MERKEZİ