Depremzede aile Gece ile teselli buldu Depremzede aile Gece ile teselli buldu

OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Uşak'ta elektrik ne zaman gelecek?  17 Eylül 2023 Pazar günü Uşak'ın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 17 Eylül 2023 Pazar günü Uşak'ın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Uşak elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Uşak elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Uşak'ta elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Uşak elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 17 Eylül 2023 Pazar  günü Uşak'ın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Uşak'ta elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Uşak'ta elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Uşak'ta hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Uşak'a elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

 17 Eylül 2023 Pazar  günü Uşak'ta herhangi bir planlı elektrik kesintisi görülmemektedir. Planlı kesintiler için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Uşak Üniversitesi kıyafet tasarımına devam ediyor

Kaynak: GURBET YAVUKLU