TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyetin 100'üncü yılı kapsamında 19 Ekim'de Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirdi. TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tombalak başkanlığındaki heyette TÜBİSAD Yönetim Kurulu Üyeleri Atilla Kayalıoğlu, Aslan Doğan, Aslıhan Güreşcier, Ahmet Şüküroğlu, Başak Kural Uslu, Işıl Kılınç Gürtuna, Işıl Hasdemir, Uğur Candan, Lale Maro ve Barış Karakullukçu'nun yanı sıra dernek üyeleri de yer aldı.

Mehmet Ali Tombalak, Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı yazıda şu ifadeleri kullandı:

” Aziz Atatürk, TÜBİSAD Yönetim Kurulu olarak bugün huzurunuzda olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100 yıllık yolculuğunda TÜBİSAD kurucuları, yöneticileri ve üyeleri olarak her zaman en büyük hedefimiz, ülkemizin bilişim dünyasında muasır medeniyetler seviyesine ulaşması ve hatta bu seviyenin üzerine çıkması oldu. Bizlere emanet ettiğiniz Türkiye Cumhuriyeti'nin ikinci yüzyılına girerken, ülkemizin sinerjiyle, bilgiyle, yenilikçi teknolojilerle kalkınması için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz. Ruhunuz şad olsun. Sonsuz saygılarımızla.”

TÜBİSAD hakkında    

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), 1979 yılında kurulmuştur. Ülkemizde, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, yeni medya, internet ve tüketici elektroniği alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin güçlü ortak sesini temsil etmektedir. Türkiye bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe yüzde 95'in üzerinde bir paya sahip olan, 200'e yakın TÜBİSAD üyesi şirket, Türkiye'de yıllık 409 milyar liralık ticaret hacmini yönetmektedir.

İstanbul'daki taciz olayında mahkeme acımadı İstanbul'daki taciz olayında mahkeme acımadı

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - Yeşilçam’ın Gırgıriyesi tekrar tiyatro oyunu olarak sahnelendi

Kaynak: BÜLTEN