TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Hasan Arat: Beşiktaş için her şeyimiz hazır

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, "Beşiktaş’ı finansal olarak refaha kavuşturup, sportif açıdan da başarılı bir dönem izlettireceğiz. Hem ekonomik yönden hem de sportif açıdan planlı, programlı ve başarılı bir Beşiktaş için her şeyimiz hazır" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 02.12.2023 15:43
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Hasan Arat: Beşiktaş için her şeyimiz hazır

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, olağan idari ve mali genel kurul toplantısı sonrası programı takip eden basın mensuplarına konuştu. Yarın yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurul ile ilgili Arat, "Benim duruşum en başından beri belliydi. Bugün gerekeni yaptım ancak kimseye de bir yönlendirme yapmadım. Bugün bunu tüm camia gördü. Fakat Serdal Bey ve çevresi mevcut yönetime destek vererek düzenin devamı olduklarını herkese göstermiş oldular" dedi.

Ekonomik ve sportif açıdan tüm programlarının hazır olduğuna da vurgu yapan Arat, "Bizim motivasyonumuz tamamen yarın. Biz yarın seçimi kazanıp söz verdiğimiz Beşiktaş’ı taraftarımıza göstermek istiyoruz. Beşiktaş’ı finansal olarak refaha kavuşturup, sportif açıdan da başarılı bir dönem izlettireceğiz. Hem ekonomik yönden hem de sportif açıdan planlı, programlı ve başarılı bir Beşiktaş için her şeyimiz hazır. Beşiktaşlılar yarın gelip hür iradeleri ile oy verecek. Bu düzenden memnun olanlara ve düzenin devamı olanlara Beşiktaş’ın büyüklüğünü hatırlatacak" ifadelerini kullandı.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'a veda etti

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.