Futbol'da haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile Spor Toto 1. Lig'de 34'üncü hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig'de 36'ncı, TFF 3. Lig 1 ve 3. Gruplarda 32'nci, 2. Grup'ta 36'ncı, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nde 19'uncu hafta karşılaşmaları yapılacak

Spor 22.04.2022, 11:50
Futbol'da haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

Yarın:

16.00 Gaziantep FK-Göztepe (Kalyon)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-GZT Giresunspor (Atatürk Olimpiyat)

20.30 Adana Demirspor-Trabzonspor (Yeni Adana)

24 Nisan Pazar:

16.00 Medipol Başakşehir-Atakaş Hatayspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya)

20.30 Altay-Galatasaray (Alsancak Mustafa Denizli)

20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor (Antalya)

25 Nisan Pazartesi:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

20.30 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

Yarın:

16.00 Gençlerbirliği-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Eryaman)

20.30 Bursaspor-Altaş Denizlispor (Bitci Timsah Park)

24 Nisan Pazar:

13.30 Beypiliç Boluspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

13.30 Ankara Keçiörengücü-NasaDoge Menemenspor (Aktepe)

16.00 Kocaelispor-Manisa FK (Kocaeli)

20.30 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Balıkesirspor-MKE Ankaragücü (Balıkesir Atatürk)

25 Nisan Pazartesi:

14.30 Tuzlaspor-Adanaspor (Eyüp)

20.30 Yılport Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

24 Nisan Pazar:

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Isparta 32 Spor (Diyarbakır)

15.00 Pazarspor-Akhisarspor (Pazar İlçe)

15.00 Weecoins Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Şanlıurfaspor-Uşakspor (Şanlıurfa GAP)

15.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Eskişehirspor-Nazilli Belediyespor (Eskişehir Yeni)

15.00 Bucaspor 1928-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Yeni Buca)

15.00 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Anagold 24 Erzincanspor (Karaelmas K. Köksal)

Kırmızı Grup:

24 Nisan Pazar:

15.00 Somaspor-Ankaraspor (Soma Atatürk)

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-1461 Trabzon FK (Van Atatürk)

15.00 Bodrumspor-İnegölspor (Bodrum İlçe)

15.00 Çorum FK-Niğde Anadolu FK (Çorum Şehir-Seyircisiz)

15.00 Sarıyer-Adıyaman FK (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Afjet Afyonspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Sivas Belediyespor-Diyarbekirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Kahramanmaraşspor-Ergene Velimeşespor (Ceyhan İlçe)

15.00 Serik Belediyespor-Sakaryaspor (Serik İsmail Oğan)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Turgutluspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

TFF 3. Lig

1. Grup:

24 Nisan Pazar:

15.00 Hendekspor-Belediye Kütahyaspor (Hendek Atatürk)

15.00 Criptoswaps Çatalcaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Nevşehir Gazi)

15.00 Formüll Erbaaspor-Batman Petrolspor (Erbaa İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe)

15.00 Sancaktepe FK-Bergama Belediyespor (15 Temmuz)

15.00 Kahta 02 Spor-Fatsa Belediyespor (Kahta İlçe)

15.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.00 Osmaniyespor-Karaman FK (7 Ocak)

2. Grup:

24 Nisan Pazar:

15.00 Kızılcabölükspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Hacettepe-Siirt Özel İdarespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK (Dağılgan)

15.00 Kuşadasıspor-Bayrampaşa (Kuşadası Özer Türk)

15.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Sportif Faaliyetleri-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-İskenderunspor (Darıca İlçe)

15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-52 Orduspor (Şile)

15.00 Bitexen Düzcespor-Kalecik FK (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Yomraspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

3. Grup:

24 Nisan Pazar:

15.00 Kardemir Karabükspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Modafen (Başpınar-Seyircisiz)

15.00 Mardin 1969 Spor-Büyükçekmece Tepecikspor (Mardin 21 Kasım)

15.00 Criptoswaps Edirnespor-Orduspor 1967 (Edirne 25 Kasım)

15.00 Belediye Derincespor-Ağrı 1970 (Belediye Derincespor)

15.00 Esenler Erokspor-Çankaya FK (Esenler Erokspor)

15.00 İçel İdmanyurdu-Karbel Karaköprü Belediyespor (Mersin)

15.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Ceyhanspor (Of)

15.00 Karşıyaka-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

24 Nisan Pazar:

11.00 Altay-Fenerbahçe (Atatürk 1 Nolu Yan Saha)

12.00 Fatih Vatanspor-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Kocaeli Bayan FK-Amed Sportif Faaliyetler (Mehmet Ali Kağıtçı)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Bitexen 1207 Antalyaspor (İBB Esatpaşa)

14.00 Hatayspor-Kireçburnu (Yayladağı)

14.00 Beşiktaş Vodafone-Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomgetspor (Gebze Alaettin Kurt)

B Grubu:

Yarın:

14.00 ALG Spor-Galatasaray Hepsiburada (Batur)

24 Nisan Pazar:

12.00 Trabzonspor-Bitexen Sivasspor (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 Yukatel Kayseri Kadın FK-Çaykur Rizespor (Vali Nihat Canpolat Sümer 1 Nolu Saha)

12.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Dudullu (Muharrem Gülergin Suni Çim)

12.00 İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)

14.00 Konak Belediyespor-Hakkarigücü (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha) AA

Yorumlar (0)
34
parçalı az bulutlu
banner21
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak 03:59
Güneş 05:44
Öğle 13:14
İkindi 17:07
Akşam 20:33
Yatsı 22:10
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31