TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Deniz Kadah: Futbolu bırakmayı düşündüm

Altay’la ara transfer döneminde yollarını ayıran Deniz Kadah, resmi sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu

Haber Giriş Tarihi: 13.02.2024 11:48
Haber Güncellenme Tarihi: 13.02.2024 11:48
Kaynak: İHA
Deniz Kadah: Futbolu bırakmayı düşündüm

Altay’la ara transfer döneminde yollarını ayıran Deniz Kadah, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, “Ailemin içerisinde yaşanan sağlık sorunları nedeniyle transferi düşünecek bir durumda olmadığımı ve hatta bir ara futbolu bırakma noktasına geldiğimi de belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.  

‘’TRANSFER DÜŞÜNECEK DURUMDA DEĞİLİM’’

Altay ile ara transfer döneminde yollarını ayıran Deniz Kadah, dün akşam saatlerinde resmi sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

Kadah, son dönemde kendisiyle ilgili ortaya atılan iddialarla ilgili açıklama yapma gereği hissettiğini belirtti. Kulübün maddi sıkıntıları nedeniyle birçok oyuncunun yeni bir yol çizdiğini ve kendilerine bu süreçte başarılar dilediğini ifade etti. Ayrıca, aile içinde yaşanan sağlık sorunları nedeniyle transferi düşünemediğini ve hatta futbolu bırakma noktasına geldiğini dile getirdi.

Kadah, transfer düşünmediği gibi alacakları nedeniyle kulübü aleyhine herhangi bir hukuki veya idari süreç başlatmadığını da vurguladı. Tüm bu sürecin kulüp başkanının bilgisi dahilinde gerçekleştiğini altını çizdi. Ayrıca, başkanına, teknik ekibine, futbolcu arkadaşlarına ve Büyük Altay taraftarına desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.