TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu mazbatasını aldı

İzmir’in merkez ilçesi Konak için girdiği yarışı kazanan CHP’li Nilüfer Çınarlı Mutlu, mazbatasını alarak resmen göreve başladı

Haber Giriş Tarihi: 03.04.2024 16:45
Haber Güncellenme Tarihi: 03.04.2024 16:53
Kaynak: HABER MERKEZİ
Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu mazbatasını aldı

TUNAY AFYON / 2024 yerel seçimlerinde İzmir’in merkez ilçesi Konak için girdiği yarışı kazanan CHP’li Nilüfer Çınarlı Mutlu, Konak İlçe Seçim Kurulu tarafından mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Tarihi Bıçakçı Han’da düzenlenen törenle mazbatasını alan Mutlu, Konak Belediye Başkanı seçilmesi ile ilgili duyguları ve görevde gerçekleştireceği faaliyetlerle ilgili konuştu.

Şeffaf ve güzel bir seçimin geride kaldığını belirten Mutlu, “5 yıl çok çalışarak, örnek bir belediyecilik yaparak partimizi iktidara taşımak istiyoruz” dedi.

NİLÜFER ÇINARLI MUTLU: ÜLKEMİZ KIPKIRMIZI OLDU

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Türkiye’de büyük bir değişim başladığına dikkat çeken CHP’li Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, “Bu değişim partimizle başladı. 31 Mart akşamı da bütün ülkenin değişimi ne kadar benimsediğini ne kadar içine sindirdiğini gördük. Ülkemiz kıpkırmızı oldu, çok mutluyuz, çok başarılı bir seçim oldu. Genel başkanımıza, merkez yönetim kurulumuza ve bütün örgütlerimize, bu seçim kampanyasında çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Ülkemiz, üzerindeki kaygıyı, mutsuzluğu, gelecek korkusunu attı. 31 Mart akşamı içimize yepyeni bir umut doğdu” dedi.  

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.