TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP'li Filiz Sengel: Birçok çirkinlikle mücadele ettik

CHP'li Filiz Sengel'den seçim sonrası açıklama: Bundan sonra hep birlikte Efes Selçuk’taki herkes için meclisimiz ile birlikte çalışmaya devam

Haber Giriş Tarihi: 02.04.2024 14:53
Haber Güncellenme Tarihi: 02.04.2024 14:56
Kaynak: GURBET YAVUKLU
CHP'li Filiz Sengel: Birçok çirkinlikle mücadele ettik

31 Mart yerel seçimlerinde İzmir’in Selçuk ilçesinde başkanlık yarışı CHP’nin adayı Filiz Ceritoğlu Sengel ile bağımsız aday Hüseyin Vefa Ülgür arasında geçmişti.

Yarışı mevcut başkan Sengel resmi olmayan sonuçlara göre 367 oy farkla kazandı. Seçimlerin ardından yaptığı açıklamalarda yalanlarla, iftiralarla, birçok çirkinlikle ve riya ile karşı karşıya kaldıklarını belirten Başkan Sengel, “Ama hep derim; siyaset asla beni kendine benzetemeyecek, diye. Belki zorlanacağım, sistem başka bir şeye alışık ama ben siyaseti kendim gibi yapmaya devam edeceğim. Kin, nefret, intikam ile değil; onurlu insanlarla kıskançlıktan uzak durarak. Siyaset bunu kabul edene kadar mücadeleye devam” diye konuştu.

Süreç boyunca kendisini destekleyenlere teşekkür eden Sengel, “Hep söylerim ‘bir insanı ne kadar uzun zamandır tanıdığın değil, hangi zorlukları birlikte aşabildiğin önemlidir.’ Kapalı kapı siyaseti her zaman sislidir, açıklık ise her zaman daha samimi… Ve evren samimiyeti fark eder. Bundan sonra hep birlikte Efes Selçuk’taki herkes için meclisimiz ile birlikte çalışmaya devam” şeklinde konuştu.

Kaynak: GURBET YAVUKLU

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.