TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan kimdir?

31 Mart yerel seçimlerine doğru açıklanan AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan merak konusu oldu. Peki AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan kimdir? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 02.02.2024 17:03
Haber Güncellenme Tarihi: 02.02.2024 17:03
Kaynak: HABER MERKEZİ
AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan kimdir?

Yerel seçimlere doğru siyasi partiler belediye başkan adaylarını açıklıyor. AK Parti de Bursa için ilçe belediye başkan adaylarını açıklıyor. Bu durumda AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan oldu. Peki AK Parti Karacabey Belediye Başkan adayı Ali Özkan kimdir? İşte detaylar…

Ali Özkan kimdir?

1 Ekim 1967 tarihinde Karacabey'de doğan Ali Özkan, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Karacabey'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlayan Özkan, üniversite yıllarından itibaren ülke ve toplum sorunlarıyla yakından ilgilenmeye başladı. Bu dönemden itibaren siyasi ve sosyal çalışmalarda aktif rol aldı ve çeşitli sorumluluklar üstlendi.

Ali Özkan, Karacabey Belediye Başkanı olarak göreve geldiği günden beri ilçenin çağdaş belediyecilik anlayışını benimseyerek vizyonunu, yenilikçi bakış açısını ve katılımcı, şeffaf yönetim tarzını ön plana çıkarmıştır. Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine aktif destek veren Özkan, halkla bütünleşen yaklaşımıyla ve başarılı kent yönetimiyle, sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif alanlarda ilçeye katkı sağlamıştır.

Ali Özkan'ın yönetimindeki başarılı çizgi ve duyarlılığı, Bursa ve Türkiye genelinde takdirle karşılanmıştır. Evli ve 2 kız çocuğu babası olan Özkan, İngilizce dilini de bilmektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.