Sosyal medyanın ve ana akım magazinin en fazla konuştuğu isimlerden biri olan Selin Ciğerci, her hareketiyle gündemde kalmayı başarıyor. Hem halk tarafından hem de basın tarafından yoğun ilgi gören ünlü isim hakkında merak edilenleri haberin devamında bulabilirsiniz.

Selin Ciğerci’nin hayatı

4 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Selin Ciğerci, iş insanı ve sosyal medya fenomenidir. Baba tarafından Konyalı, anne tarafından ise Kastamonuludur. 175 cm boyunda olan ünlü isim, 59 kilodur. Wipe Out isimli bir televizyon programına katılarak adını duyuran Selin Ciğerci, geçirmiş olduğu cinsiyet değiştirme ameliyatı ile dikkatleri üzerine çekti. Bu operasyon sonucunda Selin Ciğerci ismini aldı. Kendisi ile yapılan bir röportajda hayatı boyunca hep bir kadın gibi hissettiğini dile getiren Ciğerci, bu hissi doğrultusunda ameliyat olmaya karar verdiğini açıkladı.

Selin Ciğerci’nin kariyeri

Selin Ciğerci’nin ünlü oluşu sosyal medyada paylaştığı içerikler ile gerçekleşti. 2017 yılında şarkıcılığa adım attı ve 2018 yılında Ebru Polat ile birlikte ‘5 Karat’ isimli şarkıyı piyasaya sürdü. Ciğerci’nin ikinci single’ı 2019 yılında çıktı ve ismi ‘Hikaye’ oldu. 2020 yılında çıkardığı güzellik markası Seli Beauty ile iş kadınları arasındaki yerini aldı. Bugün ülkenin pek çok noktasında Selin Beauty Center adı altında açmış olduğu merkezler bulunuyor. Çok sayıda insanın istihdam edildiği merkezlerde, güzellik alanına dair birçok işlem uygulanıyor.

Selin Ciğerci’nin özel hayatı

İş hayatı kadar özel hayatı da dikkat çeken Selin Ciğerci, 28 Ekim 2019 tarihinde Gökhan Çıra ile olan mutlu birlikteliğini evlilik ile taçlandırdı. 10 Eylül 2021 boşanma kararı alarak herkesi şaşırtan çift, ayrılığa uzun süre dayanamadı ve 5 Ocak 2022 tarihinde yeniden evlendi. Ancak bu evlilik uzun sürmedi ve ünlü çift bir kere daha boşandı. Şimdilerde bir evlat edinen ve onunla ilgilenen çift, bu hareketleri ile de magazin gündemine oturdu. Sosyal medya paylaşımları ile her gün on binlerce kişi tarafından ilgiyle takip edilen Selin Ciğerci, tüm bunların dışında yaptığı yardımlarla ve hayırseverliğiyle de gönüllerde taht kurmayı başaran bir isim.

Ünlü şarkıcı Melek Mosso nişanlandı Ünlü şarkıcı Melek Mosso nişanlandı

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Seda Sayan kimdir?

Kaynak: HABER MERKEZİ