Yeşim Salkım Kimdir? Yeşim Salkım nasıl meşhur oldu? Yeşim Salkım Kimdir? Yeşim Salkım nasıl meşhur oldu?

Pop müzik sahnesinin başarılı söz yazarı ve şarkıcısı olan Gülşen, müthiş albümleri ve hit şarkıları ile dinleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmiştir. Şarkıcı Gülşen kimdir? Gülşen evli mi? gibi sorular merak konusu oldu. İşte Gülşen hakkında merak edilenler…

ŞARKICI GÜLŞEN KİMDİR?

29 Mayıs 1976 tarihinde, İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Çapa'da, Ordulu bir ailenin üçüncü ve son çocuğu olarak dünyaya gelen Gülşen Bayraktar'ın babası Arslan Bayraktar, makine mühendisiyken annesi Nimet Bayraktar ev hanımıydı. Çocukluğu ve gençliği Çapa'da geçen Gülşen Bayraktar, ailesiyle birlikte yılda birkaç kez Ordu'ya gidip geldi, ailelerine ait fındık bahçeleri için. Şehremini Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Türk Müziği Nazariyatı bölümüne başladı. Üniversite eğitimi sürerken, İstanbul'daki çeşitli gece kulübü ve barlarda sahne aldı; ancak hem okulu hem işi bir arada yürütemeyerek birinci yılında üniversiteyi bıraktı.

Lise yıllarında Uzak Doğu dövüş sporlarına olan ilgisi nedeniyle karate eğitimi aldı ve siyah kuşak sahibi oldu. 17 yaşında bir arkadaşıyla birlikte sokakta maruz kaldığı sözlü taciz nedeniyle günlük yaşamında karateyi kullanmak zorunda kaldığını belirtti ve bu durumun birkaç kez tekrarlandığını ifade etti. Üniversiteyi bıraktıktan sonra Türk halk müziği dersleri aldı, üç ay süresince Çelik ve Bendeniz'e geri vokallik yaptı. 1995 yılında Ataköy'deki bir barda sahne alırken albüm yapımcısı Serap Turgay tarafından beğenilerek eşi Özkan Turgay ile tanıştırıldı ve ardından Raks Müzik ile dört albümlük bir anlaşma imzalayarak müzik kariyerine adım attı.

GÜLŞEN EVLİ Mİ?

Gülşen, Haziran 2016'da son üç albümünün yapımcısı olan aranjör ve besteci Ozan Çolakoğlu ile hayatını birleştirdi. Çiftin ilk çocuğu Azur Benan, Ocak 2017'de Şişli'de dünyaya geldi.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sam Altman kimdir? Sam Altman kaç yaşında?

Kaynak: HABER MERKEZİ