TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Dr. Alan Shoemaker kimdir? Dr. Alan Shoemaker’den Kovid aşısı hakkında çarpıcı açıklamalar

Son dönemde adı sıkça duyulan ve sağlık alanında tartışmalara yol açan Dr. Alan Shoemaker, uluslararası bir sempozyumda yaptığı konuşmayla gündem oldu. Peki, Dr. Alan Shoemaker kimdir?

Haber Giriş Tarihi: 29.11.2023 13:30
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Dr. Alan Shoemaker kimdir? Dr. Alan Shoemaker’den Kovid aşısı hakkında çarpıcı açıklamalar

Koronavirüs aşılarının olası yan etkilerine ilişkin yeni bir açıklama geldi. Amerikalı Doktor ve Yazar Dr. Alan Shoemaker, katıldığı bir toplantıda izleyenleri şaşırtan ifadelerde bulundu. Dr. Alan Shoemaker'ın canlı yayındaki açıklamalarında neler var? Kovid-19 aşısı olanların yaşam süreleriyle ilgili ne söyledi? Dr. Alan Shoemaker kimdir?

Dr. Alan Shoemaker uluslararası bir sempozyumda yaptığı konuşmayla gündem oldu. Dr. Alan Shoemaker sempozyumda şu sözleri dile getirdi:

"Çok üzgünüm. Kovid aşısı olanlarda yüzde 5 ila yüzde 9 oranında kalp hasarı geliştiği tespit edildi. Her bir milyon kişide 50 bin ila 90 bin kişi arası.

Aşı yan etkisi olarak ‘miyokardit tanısı konulan insanların yarısı’ 5 yıl içinde, yüzde 75'i 10 yıl içinde ölecek."

DR. ALAN SHOEMAKER KİMDİR? 

Doktor Christopher Alan Shoemaker'ın mesleki tutumları, son dönemde yoğun tartışmalara yol açtı. Queen's University'den 1975 yılında mezun olan ve 1998'den beri bağımsız bir pratisyen olarak görev yapan Shoemaker, özellikle KOVID-19 pandemisi ve bu konudaki açıklamalarıyla ilgili olarak sosyal medya ve dijital platformlarda yaptığı açıklamalar nedeniyle eleştiriliyor.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kovid-19 kaynaklı ölüm oranında korkutan artış

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.