Rüyada makas görmek ve rüyada makas satın almak rüyaları çok sık görülen rüyalardandır. Bakalım rüya tabircileri bu rüyaları nasıl yorumlamışlar?

RÜYADA MAKAS GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada makas görmek; rüyayı gören insanın haksız yere suçlanacağına, iftiraya maruz kalacağına ve zor günler geçireceğine, mutsuz olacağına ve gözyaşı dökeceğine, insan içine çıkmak istemeyeceğine, rüya sahibinin dertlerinin arka arkaya geleceğine ve çileli bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bu dönemde atacağı her adıma dikkat etmelidir. Çevresinde onun kötülüğünü ve düşmesini isteyen birçok gizli düşmanı vardır. Rüyada makas görmek aynı zamanda rüyayı gören insanın yaşadığı haksızlık karşısında susmayacağına, haksız olan insana haddini bildireceğine, hakkını savunacağına, rüya sahibinin herkese adil davranacağına, insanlara doğru yolu göstereceğine işaret eder.  Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin geçireceği bu yorucu ve zorlu dönem sonucu küllerinden yeniden doğacağı anlamına gelir. Rüyada siyah makas görmek, tabirciler tarafından genellikle kötü bir şeyin işareti olarak kabul edilir. Rüya sahibi bu dönemde işten ayrılabilir. Arkadaşları ile arası açılabilir veya sevdiği kişi tarafından aldatılabilir.  Rüyada beyaz makas görmek; hayırlı ve eğlenceli bir yol arkadaşına işarettir. Rüyada sarı makas görmek, keskin söz işitmeye, kalbinin kırılmasına,  işlerinin bir anda kapanacağına işarettir.  Rüyada yeşil makas görmek, hayırlı bir insan olmaya, çevrenizdeki insanları da düşünerek hareket etmeye, hayırlı olaylara liderlik etmeye, muradına ermeye işarettir.

RÜYADA MAKAS SATIN ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada makas satın almak; rüyayı gören kişi evli ise evlat sahibi olacağına, geniş kalabalık aileye sahip olmaya, bazen de makas görmek yeni bir ev almaya veya araba almaya, rahata kavuşmaya, sıkıntı çekmeden bolluk içinde yaşamaya delalet eder. Rüyada makas almak, kişinin kendisine güveni olduğunu ve kendi kararlarını verme gücüne sahip olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kişi, başkalarının sözlerine kulak asmayan ve kendi bildiğini okuyan bir kişiliğe sahip olacaktır. Bu rüya, kişinin kendi hayatının kontrolünü elinde tutabileceğini ve başarılı olacağına olan inancını göstermektedir.

Rüyada deve görmek ne demek? Rüyada deveye binmek ne demek? Rüyada deve görmek ne demek? Rüyada deveye binmek ne demek?

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir? Rüyada yüzük takmak ne anlama gelir?

Kaynak: HABER MERKEZİ