GURBET YAVUKLU 

CHP İzmir 1. bölgeden milletvekili seçilen Seda Kaya Ösen, 2. tur çalışmalarına Torbalı’dan başladı. Millet İttifakı İzmir İl ve Torbalı İlçe yönetimlerinin de katıldığı saha çalışmasında Kemal Kılıçdaroğlu’na oy isteyen heyete vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

ÖSEN LİDERLİK ETTİ 
CHP İzmir 1. bölgeden milletvekili seçilen DEVA Partili Seda Kaya Ösen’in liderlik ettiği Torbalı çalışmasına DEVA Partisi, CHP, İyi Parti ve Demokrat Parti İzmir İl ve Torbalı ilçe yönetimleri eşlik etti. Torbalı’da stant etkinliğiyle başlayan çalışma Perşembe pazarı ve taziye ziyaretleriyle devam etti. Torbalı’nın Dirmil, Helvacı, Dağtekke, Ormanköy ve Karakuyu köylerine düzenlenen ziyaretlerde vatandaşları sandığa davet eden Milletvekili Ösen, oy kullanılırken yapılan hatalara da dikkat çekti. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteyen heyete vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.  
 

CHP MYK üyelerinin isim listesi: CHP MYK üyeleri kimlerden oluşuyor? CHP MYK üyelerinin isim listesi: CHP MYK üyeleri kimlerden oluşuyor?

1 (ft)-2