AYDEM elektrik kesintisi listesi! Muğla'da elektrik ne zaman gelecek? 26 Ekim 2023 Perşembe günü Muğla'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 26 Ekim 2023 Perşembe günü Muğla'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Muğla elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Muğla elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Muğla'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Muğla elektrik kesintisi ve AYDEM elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. ADM Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 26 Ekim 2023 Perşembe günü Muğla'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Muğla'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Muğla'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Muğla'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Muğla'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Muğla’da uçuruma düşen gençten sevindiren haber Muğla’da uçuruma düşen gençten sevindiren haber

MARMARİS MUĞLA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

13:00- 14:00

BELDİBİ MH. Mahallesi : 105. Sokak, 13. Sokak, 15. Sokak, 2. Sokak, 54. Sokak, 56. Sokak, 6. Sokak, 8. Sokak, EMECİKLİ Caddesi, KENAN EVREN Caddesi, TUĞCUOĞLU Sokak, TÜRKER HEKİMOĞLU Sokak, ZEYBEK Sokak, ÇİÇEKCİ Sokak, ÖKKEŞ SİTESİ KÜME EVLERİ.

10:00- 11:00

ÇAMDİBİ MH. Mahallesi : 211. Sokak, 239. Sokak, 241. Sokak, 243. Sokak, KARAYOLLARI 26. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ.

MİLAS MUĞLA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00- 15:00

BOZBÜK MH. Mahallesi : BOZBÜK MERKEZ Sokak. GÜRÇAMLAR MH. Mahallesi : GÜRÇAMLAR MERKEZ Sokak. KAZIKLI MH. Mahallesi : KAZIKLI MERKEZ Sokak. KIZILAĞAÇ MH. Mahallesi : Köy içi, MERKEZ Sokak, Merkez Sokak, Merkez_73 Sokak.

BODRUM MUĞLA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00- 12:00

Etkilenen Bölgeler : YOKUŞBAŞI MH. Mahallesi : 2221. Sokak, 2222. Sokak, KAZIMAN Sokak, KÖKCÜ DEDE Caddesi, NAZAR SİTESİ İÇİ YOLU, NİNNİ HARIM Sokak, SULU HASAN Caddesi, İĞİRCİK Sokak.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Muğla’da bütçeli iklime dirençli ormancılık projesi

Kaynak: ŞÜKRAN ŞEYMANUR ARSLAN