Reyting rekorları kıran, ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı yaz sezonuna girilmesi nedeniyle yayınına kısa bir arar vererek, izleyicilerine veda etmesi ile birlikte, programın tekrar yayınlanacağı tarih merak konusu olurken, Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının yeni yayın tarihi netleşti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarına yayınlanan her bölümü ile reyting rekorları kıran gündüz kuşağı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı yaz sezonuna girilmesiyle birlikte ekranlara kısa bir ara verdi. Sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finalinde Müge Anlı’nın sarf ettiği sözler güne damgasını vurdu.

Müge Anlı, Her zaman söylüyorum ne yaptıysak beraber yaptık diyerek sözlerine başlayarak konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı. İzleyicilerine iyi ki varsınız diyen Müge Anlı, biz kocaman bir aileyiz dedi. Birbirinden farklı birçok insanla karşılaştığını ve her tanıştığı kişinin yardımına hiçbir karşılık beklemeden sadece iyilik yaklaşım yaptığını dile getirerek, programında konu olan olayların çözülmesinde küçük veya büyük katkısı olan herkese minnettarlığını dile getirdi. Programa emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederek veda etti.

17 yıldır ATV ekranlarında gündüz kuşağı olarak bilinen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finali yapması ile birlikte, büyük izleyici kitlesine sahip olan programın yeni sezonla ekranlara ne zaman dönüş yapacağı Müge Anlı hayranları tarafından merak konusu olurken, müjde verildi. Milyonlarca vatandaş tarafından heyecanla beklenen güne sayılı günler kaldı.

2023 Cadılar Bayramı tarihi belli mi? Hallowen kutlamaları ne zaman başlıyor? 2023 Cadılar Bayramı tarihi belli mi? Hallowen kutlamaları ne zaman başlıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başlamasına sayılı günler kaldı!

17 yıldır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı, sezon finali konuşması ile birlikte ekranlara kısa bir süre ara verdi. Gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenen ve en çok popüler olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Popüler yarışma programının popüler sunucusu Müge Anlı’nın sunumuyla ekranlara yeni sezonla tekrar giriş yapacağı yayın tarihi sonunda netlik kazandı.

Bu kapsamda da sektör yetkilileri tarafından yapılan açıklamadan elde edilen bilgilere göre, 17 yıldır vatandaşların vazgeçilmezi haline gelen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı 4 Eylül Pazartesi günü itibariyle yeni yayın dönemini merhaba diyecek.

Bu haber de ilginizi çekebilir: 30 Ağustos 2023 televizyonda ne var? 30 Ağustos 2023 Yayın Akışı...

Kaynak: HABER MERKEZİ