Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'ten İngilizce paylaşım Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek'ten İngilizce paylaşım

MHP İzmir merkezinde bulunan ilçelerin en kalabalık caddelerinde Adayları ile birlikte son seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı beyaz karanfiller dağıtan MHP İzmir Milletvekilleri adayları bugün 1. Seçim Bölgesinde Konak, Karabağlar, Buca, Gaziemir ilçelerinde, 2. Seçim Bölgesinde de Bornova, Karşıyaka, Bayraklı ve Çiğli merkez ilçelerinde tam saha çalışmasıyla seçmenlerin huzuruna çıkıyor.

Yapılan saha çalışmaları hakkında bilgi veren İl Başkanı Veysel Şahin, “Yaklaşık bir aydır her gün her saat sahadayız. Hemşehrilerimizi dinliyor, karşılıklı görüş alışverişi yaparak Partimizi ve Cumhur İttifakını anlatıyoruz. Gördüğümüz tek gerçek İzmir’in millilik vasfını sandığa yanşatacak olması. Bunu görüyor, buna inanıyoruz. Türk Yüzyılı seçmenlerimizin gönlüne ve aklına yerleşmiş bu durumdan çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Veysel Şahin, CHP ve Millet İttifakı’nı da değerlendirirken şu ifadelere yer verdi; “Atatürk’ün partisi bölücü HDP ile işbirliği yaparken, FETÖ’cüleri serbest bırakacağını alenen ifade ederken biz hiçbir İzmirlinin buna müsamaha göstermeyeceğini düşünüyor ve biliyoruz. Milli İzmir, Atatürk’ün şehri İzmir CHP ve onların zillet ittifakına gerekn cevabı en iyi şekilde verecektir."

Muhalefet partilerinin ve zillet ittifakı paydaşlarının Türkiye’nin gelişmesini örtmek ve başarılarını karalamak için her türlü iftirayı attıklarını da söyleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “ama gerçeklerin üstünü örtmezsiniz. İşte TCG Anadolu orada. Bunu Bütün İzmir ve İzmir Gençliği gözüyle görüyor. Ziyaret ediyor. Kilometrelerce kuyrukta bekleyerek bu gururu yaşıyor. Atmışlı ve yetmişli yılların Türkiyenin gelişmesine engel olan istemezükçüleri yine aynı yerde dururken biz hedeflerimize koşuyoruz” dedi. HABER MERKEZİ