TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Mardin Savur Belediye Başkan Adayı Engin Uğur Hamidi kimdir?

Türkiye yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi Mardin adaylarının isimlerini açıkladı. Savur Belediye Başkan Adayı Engin Uğur Hamidi kimdir? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 08.02.2024 11:51
Haber Güncellenme Tarihi: 08.02.2024 11:51
Kaynak: HABER MERKEZİ
AK Parti Mardin Savur Belediye Başkan Adayı Engin Uğur Hamidi kimdir?

Türkiye yerel seçimlerinin gerçekleşmesine 2 aydan kısa bir süre kaldı. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde açıklanan isimlerden hangi adayın kazanacağına ilişkin tahminler sürerken, bir yandan da yeni aday isimleri vatandaşlar ile paylaşılıyor. Bu kapsamda Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin adaylarının isimlerini kamuoyuna duyurdu. AK Parti Mardin Savur Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Engin Uğur Hamidi kimdir? Engin Uğur Hamidi hakkındaki bilgileri, haberimizin devamında sizin için derledik.

Engin Uğur Hamidi kimdir?

Engin Uğur Hamidi, 1976 yılında Mardin’in Savur isimli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini Diyarbakır’da tamamlayan Hamidi, Diyarbakır İmam Hatip Ortaokulu’nu bitirdi. Savur Lisesi’nde okuyan Engin Uğur Hamidi, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından 2000 yılından itibaren Mardin Barosu’na bağlı bir avukat olarak mesleğini icar eden Engin Uğur Hamidi, bununla birlikte uzman arabulucu ve uzlaştırıcı olarak da çalışmalarını sürdürüyor.

Engin Uğur Hamidi evli mi?

Engin Uğur Hamidi, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.