Gediz elektrik kesintisi listesi! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Eylül 2023 Cuma günü Manisa'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 15 Eylül 2023 Cuma günü Manisa'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Manisa elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Manisa elektrik kesintisi ve detayları…

Manisa'da elektrik kesintisi - 23 Eylül 2023 Cumartesi Manisa'da elektrik kesintisi - 23 Eylül 2023 Cumartesi

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Manisa'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Manisa elektrik kesintisi ve GEDİZ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. GDZ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 15 Eylül 2023 Cuma günü Manisa'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Manisa'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Manisa'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Manisa'da herhangi bir planlı elektrik kesintisine rastlanmamaktadır. İlçenizdeki planlı kesinti için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Manisa'da haftalık hava durumu- 11 Eylül / 15 Eylül 2023

Kaynak: RABİA AYKUT