TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan kimdir? Berfin Erdoğan kaç yaşında?

İnci Taneleri dizisinde Azem karakterini başarıyla canlandıran Yılmaz Erdoğan, eski eşi Belçim Bilgin'in sosyal medya paylaşımı sonrasında gündeme geldi. Bilgin, Yılmaz Erdoğan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Berfin Erdoğan'a dair bir paylaşımda bulundu. Peki, Berfin Erdoğan kimdir?

Haber Giriş Tarihi: 09.02.2024 12:15
Haber Güncellenme Tarihi: 09.02.2024 12:15
Kaynak: HABER MERKEZİ
Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan kimdir? Berfin Erdoğan kaç yaşında?

İnci Taneleri dizisinde Azem karakterini başarıyla canlandıran Yılmaz Erdoğan, hem kariyeri hem de özel hayatıyla sıkça gündeme gelmektedir. Erdoğan, son olarak eski eşi Belçim Bilgin'in sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Bilgin, Yılmaz Erdoğan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Berfin Erdoğan'ı sosyal medya hesabında paylaştı. Berfin Erdoğan'ın şu anki görüntüsü, izleyiciler arasında merak uyandırdı. Şu anda 28 yaşında olan Berfin Erdoğan, hem güzelliğiyle hem de babasıyla olan benzerliğiyle konuşuluyor. Peki, Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan kimdir? İşte detaylar…

BERFİN ERDOĞAN KİMDİR?

Berfin Erdoğan, 1996 yılında doğdu. Babası ünlü oyuncu, şair, yazar ve yönetmen Yılmaz Erdoğan'dır. Berfin Erdoğan, Yılmaz Erdoğan'ın Sanem Oktar ile yaptığı evlilikten dünyaya geldi. Babasının ünü sayesinde, küçük yaşlardan itibaren ülkemizde tanınmaktadır.

Çocukluk döneminde "Bir Demet Tiyatro" adlı televizyon dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alan Berfin Erdoğan, oyunculuğa olan ilgisini bu deneyimle pekiştirmiştir. 2005 yılında "Organize İşler" adlı filmde rol alarak sinema dünyasına adım atmıştır. Daha sonra "Çok Güzel Hareketler" adlı televizyon programının bir bölümünde de oyunculuğunu sergiledi.

Ayrıca aşçılık alanında eğitim almış olan Berfin Erdoğan, son olarak yeni bir yarışma programı olan "Lezzet Akademisi"nde yarışmacılara koçluk yaptı.

BERFİN ERDOĞAN KAÇ YAŞINDA?

1996 yılında dünyaya gelen Yılmaz Erdoğan kızı Berfin Erdoğan, 2024 yılında 28 yaşındadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.