TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Survivor All Star 2024: Yunus Emre'nin eşinden canlı yayında sert uyarı! Söylenilen sözler izleyicileri şaşırttı

Survivor All Star 2024'ün dikkat çeken yarışmacılarından Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden, Aleyna Kalaycıoğlu'na "Aleyna'dan uzak dur" uyarısında bulundu. 28 Mart Perşembe akşamı yayınlanan bölümde düelloya çıkan Aleyna Kalaycıoğlu, beklenmedik zor anlar yaşadı. Rakibine karşı beklenmedik bir gerileme yaşayan Kalaycıoğlu'nun ardından, Yunus Emre'nin sarf ettiği sözler şaşkınlık yarattı.

Haber Giriş Tarihi: 29.03.2024 12:09
Haber Güncellenme Tarihi: 29.03.2024 12:09
Kaynak: HABER MERKEZİ
Survivor All Star 2024: Yunus Emre'nin eşinden canlı yayında sert uyarı! Söylenilen sözler izleyicileri şaşırttı

Survivor'da sürekli olarak ceza alan ve ödüllerden mahrum kalan Yunus Emre, son günlerde eşinin hamileliğiyle gündeme gelmişti. İddialı yarışmacının eşi Beria Özden, sosyal medya üzerinden hamile olduğunu duyurmuş ve bir gün sonra hamileliğini sonlandırdığını ifade etmişti.

survivor emre

YUNUS EMRE’NİN EŞİNDEN CANLI YAYINDA ‘UZAK DUR’ MESAJI

Yunus Emre ile evlilik yolunda adım atan Beria Özden, eşinin Aleyna'yla yakınlığından rahatsızlık duydu ve iletişim ödülü sırasında Yunus Emre'ye "Aleyna'dan uzak dur" şeklinde bir mesaj gönderdi.

Yunus emrenin eşi

YUNUS EMRE’NİN EŞİNDEN TEPKİ

Yunus Emre, geçen bölümde eşinin uyarısına rağmen Aleyna'nın omzuna dokunarak ve onunla şaka yaparak dikkat çekmişti. Bu olayın ardından Beria Özden, sosyal medya hesabından Yunus Emre'nin adını silerek ve birlikte oldukları profil fotoğraflarını değiştirerek tepkisini göstermişti.

yunus emrenin eşi

ALEYNA VE YUNUS EMRE BİRBİRLERİNE TRİP ATTI

Yunus Emre, eşinin uyarılarına ve tepkilerine rağmen Aleyna ile arasındaki yakınlığı sürdürürken, son yayınlanan düello bölümünde ikili arasında yeni bir gelişme yaşandı.

Survivor Aleyna, eleme adayı olarak düello sırasında kendisine tezahürat yapmayan Yunus Emre'ye tepki gösterdi. Kalaycıoğlu, 'Sesin çıkmıyor' diyerek sitem etti ve Yunus Emre'nin gergin tavrı dikkat çekti. Yunus Emre'nin 'Çığırıyorum burada' demesine Aleyna ise, 'İlk üç el yoktun bile yani. Çadırdaydın herhalde' şeklinde cevap verdi.

yunus emre

YUNUS EMRE ŞAŞIRTTI

Aleyna, düello sırasında Yunus Emre'ye "Hadi bak havalimanında Beria bekliyor" diyerek espri yaptı. Bu sözlerle gündeme gelen Yunus Emre, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Kullanıcılar, "Kızın yanından ayrılmayan sensin", "Eşinden korkmuş belli", "Bir daha Aleyna'nın yanına gelme" gibi yorumlar yaptılar.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.