TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Hint milyarder Mukesh Ambani’den oğluna 3 gün 3 gece düğün: Rihanna’nın performansı zayıf kaldı

Dünya listesinde 10’uncu Hindistan’da ise ilk sırada yer alan Hintli milyarder Mukesh Ambani, oğlu Anant Ambani için düğün öncesi eğlence düzenledi. Eğlenceye dünya zenginleri akın ederken, sahne alan Rihanna’nın performansı eleştiri oklarının hedefi oldu.

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2024 11:02
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2024 11:02
Kaynak: HABER MERKEZİ
Hint milyarder Mukesh Ambani’den oğluna 3 gün 3 gece düğün: Rihanna’nın performansı zayıf kaldı

Reliance isimli şirketin sahibi olan Hint holding patronu Mukesh Ambani, 114 milyar dolarlık servetiyle zenginler listesinde dünyada 10. Sırada Asya’da ise ilk sırada yer alıyor. Hintli Milyarder, en küçük oğlu Anant Ambani (28) ve kız arkadaşı Radhika Merchant (29)’ın birkaç ay sonra gerçekleşecek resmi nikahı öncesi 3 gün 3 gece süren bir eğlence tertip etti. Düzenlenen eğlenceye dünya zenginleri ve celebrity camiasından önemli isimler akın etti. 3 Mart’ta sona erecek olan eğlencenin ilk günü ise Barbadoslu yıldız isim Rihanna sahne aldı.

bill gates

HANGİ İSİMLER YOK Kİ! ADETA YILDIZLAR GEÇİDİ

Düğün öncesi düzenlenen eğlence bir anda yıldızlar geçidine dönüştü. Eğlenceye katılan isimler arasında dünyaca tanınan pekçok isim yer aldı. 1 Mart 2024 tarihinde başlayan eğlence törenine 1200 kişi katılım sağladı. Dünyanın çeşitli bölgelerinden önemli isimlerin katıldığı bir törende, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp'ın çatı kuruluşu Meta'nın kurucusu Mark Zuckerberg, Hintli milyarderler Gautam Adani ve Kumar Mangalam Birla gibi ünlü isimler yer aldı. Törenin konukları arasında Bollywood yıldızları da bulunuyordu. Ayrıca, Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump da ailesiyle birlikte bu özel etkinliğe katıldı.

mark

RİHANNA’NIN PERFORMANSI SINIFTA KALDI

3 gün 3 gece sürecek olan eğlencenin ilk günü ünlü yıldız popçu Rihanna sahne aldı. Yaklaşık 90 dakika sahnede kalması için ünlü popçuya 6.3 milyon dolar verildiği konuşuluyor. Ünlü popçunun sahne performansı sosyal medyada zayıf bulunarak çokça eleştiriye maruz kaldı. Öte yandan Rihanna’nın sahne bitiminde eğlenceye katılmadığı ve ekibi ile birlikte Hindistan’dan ayrıldığı ifade edildi.

rihanna

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.