TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Engin Altan Düzyatan’dan Şaşırtan Açıklamalar!

Geçtiğimiz günlerde samimi bir şekilde yapmış olduğu açıklamalar ile dikkat çelen Engin Altan Düzyatan, yapmış olduğu işler hakkında birtakım düşünceleri ve gelişmeleri dile getirdi.

Haber Giriş Tarihi: 23.02.2024 15:35
Haber Güncellenme Tarihi: 23.02.2024 15:35
Kaynak: HABER MERKEZİ
Engin Altan Düzyatan’dan Şaşırtan Açıklamalar!

Başarılı oyunculuğunun yanında yapımcılık görevini de aynı titizlikle gerçekleştiren Engin Altan Düzyatan, hem yurt içinde hem de yurt dışında yapmış olduğu işlerden bahsetti. Gelecek olan yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Engin Altan Düzyatan, hem oyunculuğu hem de yapımcılığı deneyimlemiş biri olarak ikisi arasındaki benzerlik ve farklılıklara dikkat çekti.

engin altan düzyatan

“Keyfim Yerinde, dinleniyorum.”

Geçtiğimiz günlerde bir mekandan çıktığı sırada objektiflere yansıyan Engin Altan Düzyatan, kendisine yöneltilen sorulara büyük bir samimiyet ve içtenlikle cevap verdi. Etiler’de görüntülenen Engin Altan Düzyatan, kendisinin cevaplarını bekleyen gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Hayatının güzel bir döneminde olduğunu, keyfinin yerinde olduğunu ve bu sıralar dinlenmekte olduğunu belirten başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, şu dönemlerde mevcut bir projesinin olmadığını ifade etti. Gelecek projelerin olabileceğini, ancak hayatının şu döneminde kendini dinlenmeye aldığını belirten Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz günlerde kış tatili yaparken görüntülenmişti.

Önce Dubai’de, Dubai sonrası ise Uludağ’da tatil yapan Engin Altan Düzyatan, bu aralar dinlendiğini ve herhangi bir projesinin şu dönem için gelmeyeceğini açıkladı.

engin altan düzyatan

Oyunculuk mu, Yapımcılık mı?

Oyunculuğunun yanında yapımcılık da yapan Engin Altan Düzyatan’a hangisini tercih ettiğini soran sorulara ikisinin arasında olduğu cevabını veren başarılı oyuncu, oyunculuğun yapımcılıktan daha rahat olduğu cevabını verdi.

Engin Altan Düzyatan, işi konusunda elinden geldiği kadar uğraş gösterdiğini ancak yapımcılık ve oyunculuk arasındaki fark noktasında, oyuncunun adına genelde başkalarının uğraştığını ama yapımcılığın daha uğraştığı hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Yapmış olduğu işlerden kısaca bahseden Engin Altan Düzyatan, oyuncu olmanın daha kolay olduğunu belirtti. Samimi ve eğlenceli bir şekilde vermiş olduğu cevaplarla sevenlerini mutlu eden başarılı oyuncu, yapımcılıkta daha fazla iş yükü olduğunu söyledi.

Düzyatan, yapımcısı olduğu bir film, bir de belgesel çektiğini, filmin montaj aşamasında olduğunu ve ilerleyen günlerde söz konusu farkın anlaşılacağını da ekledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.