OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Kütahya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Eylül 2023 Cumartesi günü Kütahya'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 16 Eylül 2023 Cumartesi günü Kütahya'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Kütahya elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Kütahya elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Kütahya'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Kütahya elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 16 Eylül 2023 Cumartesi günü Kütahya'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Kütahya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Kütahya'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Kütahya'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Kütahya'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Kütahya’da 16 Eylül 2023 Cumartesi günü için elektrik kesintisi planlanmamaktadır. Diğer günlere ulaşmak için tıklayınız.

Afyonkarahisar dikkat: Hafta sonu şemsiyeleri hazırlayın Afyonkarahisar dikkat: Hafta sonu şemsiyeleri hazırlayın

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kütahya Gediz’de tarla yangını!

Kaynak: GURBET YAVUKLU