Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu'nun yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi, son bölümüyle sosyal medyaya damga vurdu. Kullanıcılar tarafından Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. İşte, Kızılcık Şerbeti 37.bölüm fragmanı!

KIZILCIK ŞERBETİ 36. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kızılcık Şerbeti 36. Bölümünde; Nursema’nın büyük riskleri göze alarak Mihri’yi İbrahim’in elinden kurtarmaya çalışması olumlu sonuçlanacak, ancak bu olaya müdahil olması anne ve babası tarafından tepkiyle karşılanacaktır. Abdullah ve Pembe, Nursema kadar karısına sahip olamadığını düşündükleri Umut’a da tepki gösterirler.

Ömer’in Kıvılcım’ın evine taşınmış olması Abdullah ve ailesi tarafından çok tuhaf bulunsa da Ömer’i mutlu görmek herkesi memnun eder. Ancak Ömer ve Kıvılcım arasında sorun, Kıvılcım’ın televizyonda program yapmasıyla baş gösterecektir.

Abdullah ve Alev arasında bir şeyler sezen Nilay, Alev’i konuşturmak için ona Abdullah ve Pembe’nin ayrılacağı yalanını söyler. Bu yalanın kulaktan kulağa yayılması sonucunda Nilay’ın başı belaya girecektir.
Ancak Nilay’ı finalde çok daha büyük bir bela beklemektedir.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakâr bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

4 Aralık 2023 televizyonda ne var? 4 Aralık 2023 Yayın Akışı... 4 Aralık 2023 televizyonda ne var? 4 Aralık 2023 Yayın Akışı...

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 37.BÖLÜM FRAGMANI

KIZILCIK ŞERBETİ 37. BÖLÜM FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Arka Sokaklar 647. bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

Kaynak: HABER MERKEZİ