Yıllardı hayatımızda olan kelimelik yediden yetmişe herkesin severek kullandığı bir oyundur. Kelimelik oyununda iki kişi arasında sırayla kelime yerleştirdiği bir oyundur. Ekranda görülen herhangi bir noktaya koyabileceğiniz Joker harfi, 29 harf bulunmaktadır. Sırayla elinizdeki harflerden kelime oluşturarak oynayabildiğiniz bir oyundur. Zeka ve yaratıcılık gerektiren bu oyunu online olarak veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Bazen size verilen harfler çok zorlayıcı olabilmektedir. Harflerden kelime yapmanız gerekmektedir. Elinizdeki harflerden bir kelime oluşturamıyorsanız bazı web siteleri sayesinde veya uygulamalarla kelime oluşturabilirsiniz. Kelimelik hilelerini sadece kelimelik oyununda değil tüm kelime oyunlarında kolayca kullanabilirsiniz. Karışık harflerde kelime bulmanızı sağlamaktadır. Kelimelik oyununda hile yaparak oyunu kazanmak istiyorsanız yardım alabileceğiniz web sitelerini sizler için araştırdık.

kelimelik hileleri

Kelimelik Harf Değiştirme Hilesi, Daha Fazla Harf Nasıl Değiştirilir? Kelimelik oyunu birçok kullanıcı tarafından oynanan bir oyundur. Oyunculara 7 harf verilerek oyuncunun elindeki harfleri bitene kadar devam etektedir. Kelimeleri yerleştirerek en fazla puanı alan oyuncu oyunu kazanmaktadır. Elinize gelen harfler zorlayıcı olduğu zaman oyuncular harf değiştirme hilesi aramaktadırlar. Harf değiştirmek için bazı uygulamalar ver içerikler olsa da bu yazılımların güvenirliği yoktur. Telefonunuza zarar gelebilir. Bu tür yazılımları telefonunuza indirmeyiniz. Kelimelik oyununda harf değiştirme hilesi bulunmamaktadır. Sadece elinizdeki harfleri web sitelerine yerleştirerek yardım alabilirsiniz.

kelimelik icin hile

Rastgele Kelime Bulucu, Kelimelik Kelime Bulma Hilesi Rastgele kelimesinde olan harflerle ilgili kelime türetmek ve bulmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Başında rastgele olan tek bir kelime vardır. Rastgele harfleriyle kurulan ile kelimelerin listesini sayfamızda bulabilirsiniz. Rastgele kelimesiyle ilgili kelime bulmak istiyorsanız yazımızı okuyun. A E E G L R S T harflerini kullanarak elde edebileceğiniz kelimeler; 8 Harfli Kelime; Rastgele

6 Harfli Kelime; Esaret – Tergal

5 Harfli Kelimeler; Altes – Ester- Etsel – Glase – Seter – Setre – Teles- Teras- Egale – Teres

4 Harfli Kelimeler; Agel – Alet – Atel – Erat- Erte- Eser- Esre- Eter- Gale- Gele- Getr- Gres- Rast- Rate- Reel- Rest- Salt- Sele- Sera- Sere- Sert- Star- Ster- Tela- Tere- Ters- Tras- Sela

3 Harfli Kelimeler; Alg- Alt- Ast- Ate- Ege- Ela- Erg- Gar- Ret- Sal- Ser- Set- Tal- Tar- Tas- Tel- Ter

2 Harfli Kelimeler; Al- Ar- As- At- El- Er- Es- Et- Ge- La- Le- Ra- Re- Se- Ta- Te

Türk bilim insanları dünya literatüründe Türk bilim insanları dünya literatüründe

kelimelik_hile_2023

Harflerden kelime bulma kelimelik hile 2023 Kelimelik oyunu ülkemizde sevilen oyunlardan biridir. Harfleri kullanarak kelime üreterek karşı rakibimizi yenmeye çalıştığımız bir oyundur. Oyunu daha kolay hale getirmek için veya elinde bulunan harflerle kelime üretemediği zamanlar bazı oyuncular hile yöntemlerini aramaya başlamaktadır. Kelimelik oyununda değil tüm kelime bulma oyunlarında kullanabileceğiniz harflerden kelime bulma siteleri vardır.

İşte o web siteleri;

https://kelimeler.net/kelime-hilesi linkine tıklayınız açılan sayfa da en üst kısma elinizde olan kelimeleri yazınız. Diğer kısma ise bağlantı kuracağınız harfi yazarak kelimeleri bul seçeneğine tıklayabilirsiniz.

https://www.kelimetre.com/kelimelik-hilesi linkine tıklayarak aynı şekilde hile kullanabilirsiniz.