Magazine damga vuran ünlü isimler; yaptıkları işler, gittikleri yerler, aldıkları eşyalar ve daha birçok şeyleri ile merak konusu olmayı başarıyor. Ünlülerin doğum günleri de merak edilen bir diğer konu olarak karşımıza çıkıyor. Kasım ayında doğan ve akrep burcu olan ünlüleri, haberimizin devamında sizin için listeledik.

Kasım ayında doğan ve Akrep burcu olan ünlü isimler

Sonbaharın sonuna geldiğimizin habercisi kasım ayı, eşsiz güzellikleri ve ortaya çıkardığı enfes manzaraları ile pek çok kişinin favorisi olarak kendini gösteriyor. Kasım ayında doğan ve Akrep burcu olan ünlü isimleri birlikte inceleyelim.

berraktuzunatacakrep_ilkses

Berrak Tüzünataç

2 Kasım 1984 yılında Yalova’da dünyaya gelen Berrak Tüzünataç, 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Pek çok önemli projede yer alan ünlü isim, Akrep burcu olan ünlülerimizden biridir.

alpkirsanakrep_ilkses

Alp Kırşan

3 Kasım 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Alp Kırşan, oyunculuğunun yanı sıra sunuculuğu ile de izleyenlerden tam puan alan bir isimdir. 2002 yılından bu yana çok sayıda dizi, film ve programda yer alan başarılı isim, 2014 yılından bu yana Zeynep Dörtkardeşler ile evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

zerrinozerakrep_ilkses

Zerrin Özer

Unutulmaz şarkıları ile Türk Pop Müziği’ne damgasını vuran isimlerden biri olan Zerrin Özer, 4 Kasım 1957 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 90’lı yıllara adını altın harflerle yazdıran ve günümüzde de büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Özer, Akrep burcu kadını ünlülerimiz arasında yer alıyor.

kazimkoyuncuakrep_ilkses

Kazım Koyuncu

Şair Ceketli Çocuk lakabı ile tanınan Karadeniz müziğinin başarılı ismi Kazım Koyuncu da Akrep. Burcu olan ünlülerimiz arasında yer alıyor. 1972 yılında Artvin Hopa’nın Sugören isimli mahallesinde dünyaya gelen Kazım Koyuncu, kanser hastalığı sebebi ile 2005 yılında hayata veda etti.

kemalsunalakrep_ilkses

Kemal Sunal

Esas doğum tarihi 10 Kasım olmasına rağmen, doğum gününü 11 Kasım’da kutlayan Kemal Sunal: “Aslen 10 Kasım doğumluyum. Ama Mustafa Kemal Atatürk’ün vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem. 11 Kasım doğum günümdür.” sözleri ile bu durumun sebebini izah etmiştir. Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal, 2000 yılında hayata gözlerini yummuştur.

sevvalsamakrep_ilkses

Şevval Sam

11 Kasım 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şevval Sam, oyuncu ve müzisyendir. Pek çok başarılı projede yer alarak adından söz ettiren ünlü isim, son olarak Yasak Elma dizisi ile ekranlarda boy göstermiştir.

ozlemtekinakrep_ilkses

Özlem Tekin

Türk Rock Müziği’nin efsane isimlerinden biri olan Özlem Tekin, 18 Kasım 1971 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya geldi.

teomanakrep_ilkses

Teoman

Ülkemizde rock müzik denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Teoman, 20 Kasım 1967 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gencinden yaşlısına pek çok insanın müziğini dinlediği Teoman, Türk Rock Müziği’ne damgasını vuran isimlerdendir.

gokselkasim_ilkses

Göksel

25 Kasım 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Göksel, yıllara meydan okuyan sesi ve duruşuyla pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Çok sayıda başarılı işe imza atan ve şarkılara dilden dile yayılan Göksel, kasım ayında doğan ünlülerimiz arasında yer alıyor.

Yeşim Salkım Kimdir? Yeşim Salkım nasıl meşhur oldu? Yeşim Salkım Kimdir? Yeşim Salkım nasıl meşhur oldu?

ediskasim_ilkses

Edis

Son yılların en gözde şarkıcıları arasında yer alan Edis Görgülü, 28 Kasım 1990 yılında Londra’da dünyaya geldi. 2010 yılından bu yana aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Edis, Türk Pop Müziği’nde başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam ediyor.

halukleventkasim_ilkses

Haluk Levent

Türk Rock Müziği’ndeki başarıları ile tanınan ve son dönemde kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile adından söz ettiren Haluk Levent, 26 Kasım 1989 yılında Adana Yüreğir’de dünyaya geldi.

cemadriankasim_ilkses

Cem Adrian

Edirne doğumlu olan Cem Adrian, 30 Kasım 1980 yılında dünyaya geldi. Yaptığı şarkılarla ve sesiyle gönüllerde taht kuran Cem Adrian, 2003 yılından bu yana aktif olarak müzik piyasasında yer alıyor.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Metin Uca’nın vasiyeti ortaya çıktı: Yakılarak ölmeyi çok istiyorum…

Kaynak: HABER MERKEZİ