İzmir Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ve Narkotik ekipleri, Cumhuriyet Savcılığı koordinesinde yapılan çalışmalarda, “Uyuşturucu Madde Ticareti ve Satışı” yaptığından şüphelendikleri şahsın ayını sokakta bulunan iki farklı adresine girip çıkan 3 şüpheliyi tespit etti. Şahısların yapılan üst aramalarında; şüphelilerden birisinin üzerinden sentetik hap, diğer iki şahsın üzerinden ise metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Evinde tarihi eser bulunan şüpheli gözaltına alındı Evinde tarihi eser bulunan şüpheli gözaltına alındı

2 evde arama yapıldı

Ekiplerce iki evde yapılan aramalarda ise; 56 adet galara sentetik hap, 14 adet extasy hap, 3 parça satışa hazır meşelenmiş bonzai maddesi, 9 parça satışa hazır 227 gram bonzai maddesi, 169 adet satışa hazır meşelenmiş metamfetamin maddesi, şeffaf ve siyah poşetler içerisinde 12 gram metamfetamin maddesi, 29 adet Xanax sentetik hap, 10 adet Lyrıca sentetik hap ile 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Olaylarla ilgili gözaltına alınan 6 şüpheli hakkında “Uyuşturucu Madde Satın Alınması veya Bulundurulması” suçlarından işlem yapıldığı ve adliyeye sevk edilen 4 zanlının ise tutuklandığı öğrenildi.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - İzmir eşleri ayıran kaza!

Kaynak: İHA