TENZİLE AŞÇI

Ramazan ayının sonuna gelinip Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte siyasi partilerin bayramlaşma programları da merak edilmeye başlandı.

Seçim çalışmaları hareketliliğiyle bayrama hazırlanan siyasi partilerin İzmir temsilciliklerinde de bayramlaşma programları belli oldu.

CHP GELENEĞİ BOZMADI

AB’den Türkiye’ye vize sorunu açıklaması AB’den Türkiye’ye vize sorunu açıklaması

CHP İzmir İl Başkalığı, bu yıl da bayramlaşma geleneğini bozmadı. Partinin bayramlaşma programı 20 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te Kültürpark içindeki İzmir Sanat’ta yapılacak.

AK PARTİ’NİN PROGRAMI BELLİ OLDU

AK Parti İzmir İl Başkanlığı, bayramlaşma programını 20 Nisan Perşembe arife günü saat 13.30'da AK Parti İzmir İl Başkanlığında gerçekleştirilecek.

İYİ PARTİ ARİFE GÜNÜNDE KARAR KILDI

Bayramlaşma programları kapsamında; İYİ Parti İzmir il Başkanlığı da 20 Nisan arife gününde karar kıldı. Partinin bayramlaşma programı yarın saat 10.30’da İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilecek.

MHP İZMİR DEPREMZEDELERLE BAYRAMLAŞACAK

MHP İzmir İl Başkanlığı ise bayramlaşma programı için Kahramanmaraş merkezli ve 50 bin 500 vatandaşın hayatını kaybettiği deprem felaketi sonrasında İzmir’e gelen depremzedelerle bayramlaşma programları hazırladı.

Partinin il başkanlığı bayramın 2.günü olan 22 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te depremzedelerin yoğun olarak bulunduğu 5 bölgede bayramlaşma programları düzenleyecek.

DEVA PARTİSİ DE ARİFE GÜNÜNDE KARAR KILDI

Millet İttifakı partilerinden olan ve yakın zamanda yeni il başkanının atandığı DEVA Partisi İzmir İl Başkanlığı ise bayramlaşma programını 20 Nisan Perşembe arife günü yapacak.