AFAD ve Kandilli verilerine göre İzmir'de deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, İzmir'de deprem mi oldu?

Bugün İzmir'de deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi İzmir deprem ve AFAD İzmir'de deprem şiddeti merak ediliyor. Peki İzmir'de deprem kaç şiddetinde oldu? İzmir yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

İzmir'de az önce deprem oldu 15 Ocak 2023

İzmir'de şiddetli deprem oldu.

Son dakika haberi az önce geldi. İzmir'den gelen bilgilere göre az önce hissedilen bir deprem meydana geldi. Depremin büyüklüğü birazdan açıklanacak. Depremin civar bölgelerde ve illerde de hissedildiği bildirildi. Siz nereden hissettiniz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından yapılan son dakika açıklamasında saat 00.08'de meydana gelen depremin büyüklüğü 3.0 olarak verildi. Daha sonra revize edilen veri 2.9 olarak güncellendi. Deprem yerin 9.1 km derinliğinde meydana geldi.

Düşük şiddet olan bu deprem bölgede hissedildi. 

AFAD AÇIKLAMA YAPTI

AFAD açıklama yaptı. Yapılan son dakika açıklamasında depremin detayları şu şekilde verildi:

Büyüklük    3.1 (ML)

Yer    Buca (İzmir)

Tarih(TS)    15-01-2023 00:08:47

Enlem    38.334

Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığına çağrıldı Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığına çağrıldı

Boylam    27.224

Derinlik    7.82 (KM)

izmir-de-deprem-mi-oldu-son-dakika-bugun-izmir-15560972_2012_m