TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Tarımsal projelerde Ekrem Başkanı örnek alıyorum

CHP Karaburun Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Yevimli, Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’da tarımı canlandıran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu rol model aldığını söyledi

Haber Giriş Tarihi: 02.12.2023 12:01
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Tarımsal projelerde Ekrem Başkanı örnek alıyorum

CHP Karaburun Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Yevimli, Karaburun’da gerçekleştirmek istedikleri tarım projelerinde; 4,5 yılda Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’da tarımı canlandıran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu rol model aldığını ifade etti. İmamoğlu’nun belediyeciliğinin adını altın harflerle Türkiye tarihine yazdırdığını belirten Yevimli, projeleri bizzat gerek yerinde gerekse medyada sıkı bir şekilde takip ettiğini ifade etti.

yevmiliii2

Yevimli, İmamoğlu yönetiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 4, 5 yılda 6 binden fazla üretici ile birlikte çalıştığını, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Beykoz, Pendik, Sarıyer, Arnavutköy ve Şile gibi 15 ilçe, 166 mahalledeki çiftçilere hibe desteği verdiğini ve 24 milyon fide ekildiğini belirten Yevimli, “Sayın Ekrem İmamoğlu bu projeleri Türkiye’nin en büyük metropolünde hayata geçirdi. Sayamadığım bir sürü projesi var. Kendisi tam bir hizmet adamı. Biz de hizmet etmeye talibiz.  Aday gösterilip seçildiğim takdirde onunla birlikte uyumlu çalışmayı hedefliyorum. Kendisinin tekrar seçileceğine eminim. Başarılarının devamını diliyorum. Genç bir aday olarak çıktığım bu yolda kendisini takip etmeye ve örnek alamaya devam edeceğim. Seçildiğim takdirde Karaburun’da tarım devrimi başlatacağım” ifadelerini kullandı.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Kazım Yevimli Karaburun için yola çıktı

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.