TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Menderes tek yürek oldu: Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek’e coşkulu karşlıma

Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek, seçim sonrası düzenlenen halk buluşmasında büyük bir coşkuyla karşılandı.

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2024 10:38
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2024 10:38
Kaynak: BÜLTEN
Menderes tek yürek oldu: Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek’e coşkulu karşlıma

Yerel seçimlerin ardından Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek, Menderesliler tarafından büyük bir sevgi gösterisiyle karşılandı. Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte sokaklara dökülen Menderesliler, sabahın ilk saatlerine kadar zafer coşkusunu yaşadı.

menderes

Menderes meydanı doldu taştı

Sonuçların netleşmesinin ardından vatandaşlar sokağa döküldü. İlçe meydanında toplanan Menderesliler alanı Türk bayraklarıyla görsel şölene çevirdi. Alanı hınca hınç dolduran Menderesliler yeni başkanlarını bağrına bastı.

menderes

Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek’ten birlik ve beraberlik vurgusu

Sonuçların netleşmesinin ardından ilçe meydanında toplanan vatandaşlarla bir araya gelen Çiçek, ‘’ Birlik ve beraberliğimizle Menderes’te seçim kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçimde kaybeden yok, kazanan ise Menderes. Hiç kimseyi ayırmadan, herkesin belediye başkanı olarak herkese eşit hizmet anlayışımızla çalışacak ve Menderes’imizi hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bize inanan, bize güvenen ve bizi bağrına basan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürler.’’ dedi.

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.