TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İzmir'de mimarlar ve tedarikçi firmalar buluştu

İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin (İzmir SMD), düzenlediği toplantıda mimarlar ile tedarikçi firmalar bir araya geldi

Haber Giriş Tarihi: 13.03.2024 14:42
Haber Güncellenme Tarihi: 13.03.2024 14:42
Kaynak: BÜLTEN
İzmir'de mimarlar ve tedarikçi firmalar buluştu

İzmir Serbest Mimarlar Derneği’nin (İzmir SMD), düzenlediği İkili İş Görüşmeleri Zirvesi üye mimarlar ile yapı sektöründeki üretici ve tedarikçi firmaları bir araya getirdi. Hyatt Regancy Oteli’nde yapılan zirveye 21 Dernek Üyesi mimar ile 21 firma temsilcisi katılarak ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

Etkinliğin açılışında konuşan İzmir SMD Yönetim Kurulu Başkanı Dürrin Ulema, yapı sektörünün çok bileşenli bir sektör olduğunun altını çizerek, sektörde meydana gelen gelişmeleri, yeni bilgileri ve geliştirilen teknikleri üyeleri ile buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

YENİLİKLER KEŞFEDİLDİ

Bilgiye ulaşmanın ötesinde bilgiyi çoğaltmanın da önemine vurgu yapan İzmir SMD Başkanı Ulema, “Yapı sektörünün bileşenleri çok fazla, kendi alt sektörlerini de kattığımızda çok katmanlı, çok kollu bir sektörün içinde mimarlar olarak faaliyet yürütüyoruz. Sektör oyuncusu olan tüm iş alanlarındaki yenilikleri üyelerimizin ilgisine sunabilmek adına bu İkili İş Görüşmeleri Zirvesi’ni organize ettik. B2B görüşmelerinden üyelerimizin büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Bu tarz toplantı ve etkinliklerin süreceğinin de altını çizen Ulema, “Önümüzdeki süreçte firma ziyaretlerinden sektör buluşmalarına kadar bir dizi etkinliğe daha imza atmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Açılış konuşmalarından sonra 21 dernek üyesi mimar ve 21 sektör firmasının temsilcileri ile 15’er dakikalık periyotlar halinde 21 farklı oturum gerçekleştirerek sektördeki gelişmeleri, ürettikleri ürünleri ve yenilikleri birbirleri ile paylaşma olanağı buldular.

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.