TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Genç sendikacı akademik rekora koşuyor

Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Erdağ sekizinci üniversitesinden mezun olarak diplomasını aldı. Eğitimin önemine vurgu yapan Erdağ, hayatının her alanında bir tarafının eğitimin içinde kalacağını söyledi

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2024 15:39
Haber Güncellenme Tarihi: 01.02.2024 15:39
Kaynak: GURBET YAVUKLU
Genç sendikacı akademik rekora koşuyor

Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Devrim Onur Erdağ, bir yandan sendikal mücadelesini sürdürürken diğer yandan da eğitim-öğretim faaliyetlerini devam ettiriyor. Erdağ, son olarak ‘Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yöneticiliği, bölümünü tamamlayarak, sekizinci diplomasını almayı başardı.

Erdağ daha önce; Trakya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü, Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği, Anadolu Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma, Anadolu Üniversitesi Adalet, Atatürk Üniversitesi Halkla ilişkiler ve iletişim Bölümlerini başarıyla tamamlamamış, üzerine İzmir Demokrasi Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği üzerine Yüksek Lisansını da eklemeyi başarmıştı. Erdağ yaptığı açıklamada, “Ülkemin bana ihtiyacı olduğu her alanda hizmet etmek için var gücümle çalışıyorum. Özellikle gençlere rol model olabildiysem ne mutlu bana. Eğitimin her yaşta devam eden ve etmesi gerek bir süreç olduğuna inanıyorum” ifadelerini kullandı.  

Kaynak: GURBET YAVUKLU

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.