TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ESHOT | 759 hareket saatleri: Karaorman - Menemen Aktarma sefer saatleri

İzmir’de Karaorman istikametinden Menemen Aktarma istikametine gitmek isteyen vatandaşlar 759 numaralı ESHOT otobüs güzergahını ve saatlerini merak ediyor. Peki, Karaorman - Menemen Aktarma sefer saatleri kaçta? ESHOT 759 hareket saaatleri...

Haber Giriş Tarihi: 04.07.2024 16:25
Haber Güncellenme Tarihi: 04.07.2024 16:31
Kaynak: HABER MERKEZİ
ESHOT | 759 hareket saatleri: Karaorman - Menemen Aktarma sefer saatleri

İzmir'de toplu taşıma sistemine olan talep her geçen gün artıyor. Karaorman'dan Menemen Aktarma istikametine gitmek isteyen vatandaşlar için ulaşımın kolaylaştırılması adına 759 numaralı otobüs hattı önemli bir rol oynuyor. Karaorman'dan başlayarak şehrin merkezi noktalarını dolaşan ve Menemen Aktarma'ya ulaşan bu hat, vatandaşlara konforlu ve hızlı bir ulaşım imkanı sunuyor. ESHOT 759 otobüs hattı, Karaorman istikametinden Menemen Aktarma istikametine doğru hareket ederken belirli saatlerde sefer düzenlemektedir. Sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar kesintisiz hizmet veren bu hat, İzmir'in yaşam döngüsüne entegre bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlar, 759 numaralı ESHOT otobüsünün güncel güzergahı ve sefer saatlerini merak edip bu doğrultuda araştırmalar yapıyor. Peki, 759 hareket saatleri ve güzergahı nasıl ? İşte ESHOT 759 hareket saatleri haberimizin devamında…

ESHOT 759 güzergahı

759 numaralı hattın Karaorman yönünden gidişi güzergahında sırasıyla Karaorman Meydan, Karaorman Giriş, Çaltı Giriş, Çaltı Meydan, Çaltı Meydan, Çaltı Giriş, Alaniçi Çıkış, Alaniçi Meydan, Alaniçi Giriş, Beyköy Küme Evleri, Alaniçi Yol Ayrımı, Ayvacık Çıkış, Kardan, Ayvacık Park, Ayvacık Girişi, Bağcılar Köprü, Bağcılar Meydan, Bağcılar Tepe, Bağcılar Çeşme, Kır Mahalle Giriş, Emiralem Üçyol, Çilek Bahçesi, Merkez İlköğretim Okulu, Yol, Çileklik, Fabrikalar, Mermerci, Menemen İZSU, Anadolu Lisesi, Menemen Devlet Hastanesi Kavşak, İstasyon Köprü, Menemen Jandarma, Menemen Üst Geçit, Menemen Garaj, Menemen Garaj Karşısı, Menemen Toplum Sağlığı Merkezi, Menemen Şehir Parkı, Menemen Aktarma Merkezinoktalarında duraklar bulunuyor.

Dönüş güzergahında ise sırasıyla Menemen Aktarma Merkezi, Menemen Şehir Parkı, Menemen Toplum Sağlığı Merkezi, Menemen Garaj Karşısı, Menemen Garaj, Menemen Üst Geçit, Menemen Jandarma, İstasyon Köprü, Menemen Devlet Hastanesi Kavşak, Anadolu Lisesi, Menemen İZSU, Mermerci, Fabrikalar, Çileklik, Yol, Merkez İlköğretim Okulu, Çilek Bahçesi, Emiralem Üçyol, Kır Mahalle Giriş, Bağcılar Çeşme, Bağcılar Tepe, Bağcılar Meydan, Bağcılar Köprü, Ayvacık Girişi, Ayvacık Park, Kardan, Ayvacık Çıkış, Alaniçi Yol Ayrımı, Beyköy Küme Evleri, Alaniçi Giriş, Alaniçi Meydan, Alaniçi Çıkış, Çaltı Giriş, Çaltı Meydan, Çaltı Giriş, Karaorman Giriş, Karaorman Meydan durakları bulunmaktadır.

ESHOT 759 hareket saatleri

İzmir'de toplu taşıma ağının genişletilmesi ve güçlendirilmesiyle birlikte, vatandaşlar kent içindeki ulaşım ihtiyaçlarını daha verimli bir şekilde karşılayabiliyorlar. 755 numaralı otobüs hattı da bu çerçevede, İzmir'in hareketli ve dinamik yaşamına önemli bir katkı sağlıyor. Süleymanlı'dan Menemen'e ve Menemen'den Süleymanlı'ya giden otobüs seferlerinin listesi:

759 numaralı ESHOT'un Haftaiçi gerçekleşen hareket saatleri:

KARAORMAN Kalkış:

06:30, 08:30, 17:25

MENEMEN AKTARMA MERKEZİ Kalkış:

07:30, 16:30, 18:15

759 numaralı ESHOT'un Haftasonu (Cumartesi) gerçekleşen hareket saatleri:

KARAORMAN Kalkış:

06:30, 08:30, 17:25

MENEMEN AKTARMA MERKEZİ Kalkış:

07:30, 16:30, 18:15

759 numaralı ESHOT'un Haftasonu (Pazar) gerçekleşen hareket saatleri:

KARAORMAN Kalkış:

06:30, 08:30, 17:25

MENEMEN AKTARMA MERKEZİ Kalkış:

07:30, 16:30, 18:15

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.