TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Yiğit muhtarlıkları ziyaret etti

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, İlçe Başkanı Murat Aküzüm ile birlikte ilçesinde bulunan muhtarlıkların tamamına ziyaret gerçekleştirdi

Haber Giriş Tarihi: 07.02.2024 10:33
Haber Güncellenme Tarihi: 07.02.2024 10:33
Kaynak: BÜLTEN
CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Yiğit muhtarlıkları ziyaret etti

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ

CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, İlçe Başkanı Murat Aküzüm ile birlikte ilçesinde bulunan muhtarlıkların tamamına ziyaret gerçekleştirdi. Muhtarların, yerel yönetimlerin en önemli yapı taşı olduğunun altını çizen Onur Yiğit, ‘’Mahallelerinin sorunlarını en iyi bilen muhtarlarımız her zaman çözüm ortağımız olacaktır. Mahallelerimizle ilgili kararlarda, muhtarlarımızın fikirlerini ve görüşlerini muhakkak alacağız. Hep birlikte uyum içerisinde çalışacağız. Amacımız, ortak akılla yöneteceğimiz bir Balçova’’ dedi.

Koordineli Olarak Çalışacağız

Aday gösterildikten sonra, çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Balçova Belediye Başkan Adayı Onur Yiğit, çoğulcu demokrasi anlayışı ile muhtarlarla ahenk içinde çalışacağını belirterek, ‘’İlçemize daha fazla katkı koymak için, seçildikten hemen sonra, mahallelerimizin sorunları ile ilgili olarak, muhtarlarımızla irtibata geçip, koordineli bir biçimde çalışacağız. Muhtarlarımızın, bilgi, birikim ve deneyimlerinden faydalanarak, ilçemizi ilgilendiren sorunların ivedilikli çözümü için sürekli iletişim halinde olacağız. Balçova’mızı, İzmir’imizin çekim noktası haline getirmek için, her zaman diyalog halinde kalarak ve işbirliği yapacağız. Umuyorum ki, birlik ve beraberliğimiz artarak devam edecek’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.