TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Adayı Tunç: Karabağlar’ın talihsizliği 1 Nisan’da sona eriyor

Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, “Vatandaşlarımızın oyları ve desteği ile Karabağlar 1 Nisan sabahına hak ettiği belediye anlayışla uyanacak ve bu yaşanan talihsiz olaylar sadece hafızalarda bir anı olarak kalacak” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 14:42
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 14:42
Kaynak: BÜLTEN
Başkan Adayı Tunç: Karabağlar’ın talihsizliği 1 Nisan’da sona eriyor

Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Fahrettin Altay Mahallesi’nde esnaflarla kucaklaşan Başkan Adayı Tunç, esnafın dile getirdiği altyapı sorunlarının, 1 Nisan sabahı itibariyle, AK Parti belediyeciliği sayesinde hızla çözüme kavuşacağını söyledi. İlçede uzun yıllar Kaymakamlık görevi yaptığını hatırlatan Mehmet Sadık Tunç, “Sokak sokak bildiğim ilçemizin tüm sorunlarına da hakimim. Emin olun ilçemizin tüm sorunlarına çözüm üretecek, Karabağlar’lıları hak ettiği yaşam alanına kavuşturacak projelerimiz hazır” dedi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Fahrettin Altay Meydanı ve çevresindeki sokaklarda esnafla bir araya gelen Tunç, İzmir’in göbeğinde en bilindik meydanlarından birine çıkan sokaklarda, yağış sonrası dükkanları su basmasının kabul edilebilir bir yanının olmadığını dile getirdi.

Karabağlar’ın talihsizliği bitiyor

Hemen her işte olduğu gibi, belediyelerin de sorumluluk sahalarına giren alanlarda yapacakları çalışmalarda bilimsel görüşten uzak olmaması gerektiğini vurgulayan Tunç, “Öngörüden ve bilimsellikten uzak yapılan her çalışmada sadece vatandaşların vergisiyle yapılan hizmetler boşa gitmiş olmaz, üzerine vatandaşlarımıza ek maliyetler getirir. Buradaki esnafımız ödediği vergi ile yapılan işler sonrası yağan yağmurla birlikte bir de dükkanını basan sudan temizlemeye, uğradığı zararı temin etmeye çalışıyor. Vatandaşlarımızın oyları ve desteği ile Karabağlar 1 Nisan sabahına hak ettiği belediye anlayışla uyanacak ve bu yaşanan talihsiz olaylar sadece hafızalarda bir anı olarak kalacak” dedi.

Evimiz Karabağlar

Türkiye’nin sayılı büyük ilçelerinden olan Karabağlar ’da gittiği her mahalle ve sokakta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Mehmet Sadık Tunç, Karabağlar ‘da kalıcı çözümler ile geliştirdikleri projeleri hayata geçireceklerinin altını çizen Tunç sözlerini şöyle tamamladı: “İlçemize vatandaş odaklı ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet ederek tüm hemşerilerimizin refah düzeyini arttıracağız. Karabağlar bizim evimiz”.

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.