TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Partili Yaşar Kırkpınar destek istiyor

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, belediye başkan adayları ile bir araya geldi

Haber Giriş Tarihi: 06.02.2024 15:33
Haber Güncellenme Tarihi: 06.02.2024 15:33
Kaynak: BÜLTEN
AK Partili Yaşar Kırkpınar destek istiyor

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Bornova'da Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır ve parti teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi. Sonrasında Bornova ve Çiğli'de esnafı ve vatandaşları ziyaret etti.

İZMİR'İN KADERİ DEĞİŞECEK

Kırkpınar, AK Parti'nin belediyecilik anlayışının İzmir'in kaderini değiştireceğine inandığını belirtti. "Bugüne kadar belediyelerde hizmet anlayışımızla şehirlerimizin görünümünü değiştirerek vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükselttik." dedi. "Umuyoruz ki 31 Mart'ta İzmir halkı da diğer şehirlerde olduğu gibi gerçek belediyecilikten yana tercihini yapar." şeklinde konuştu.

Kırkpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hamza Dağ ve diğer ilçe belediye başkan adaylarının tecrübeli ve donanımlı olduklarını vurguladı. "Milletimiz, 31 Mart'ta şehirlerini ve değerlerini, siyasi malzeme yapma anlayışı yerine hizmet odaklı bir bakış açısıyla yönetecek belediye başkanlarını tercih edecektir." dedi.

''İZMİRLİ'NİN KALBİNİ KAZANACAĞIZ''

İzmir ve ilçelerindeki sorunlara dikkat çeken Kırkpınar, şunları söyledi

 "İzmir'in ulaşım, çöp, imar, alt yapı ve üst yapı gibi birçok sorunu var. İzmirliler uzun bir süredir bu sorunların çözülmesini bekliyorlar. Büyükşehir adayımız Hamza Dağ, AK Parti'nin yetiştirdiği, Türkiye siyasetine yön veren bir isim. İlçe adaylarımızla birlikte Dağ'ın liderliğinde, İzmir'in sorunlarını çözecek güce sahibiz. İzmir'e AK Parti'nin hizmet odaklı belediyeciliği gelecek. Adaylarımız, belediye başkanlığı koltuğunda oturan ancak gerçekte başka hesaplar peşinde olan kişiler gibi değil, olmayacaklar. 31 Mart'ta hepimiz için büyük bir sorumluluk var. Önümüzdeki günleri öyle değerlendireceğiz ki hiçbir İzmirlimizi unutmayacağız, herkesin kapısını çalacağız ve kalbini kazanacağız."

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.