TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti'li İsmail Çiftçioğlu, gençlerle bir araya geldi

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim mesaisine kaldığı yerden devam ediyor

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 09:32
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 09:32
Kaynak: BÜLTEN
AK Parti'li İsmail Çiftçioğlu, gençlerle bir araya geldi

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim çalışmalarını sürdürürken cumartesi gününü Karşıyakalı gençlere ayırdı. Sabah saatlerinde Bostanlı'daki gençlerle basketbol oynayan Çiftçioğlu, akşam da yine Bostanlı'da kafe ziyaretleri yaparak gençlerle sohbet etti.

Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Çiftçioğlu, Karşıyaka'da hangi yeniliklere ihtiyaç duydukları konusunda gençlerden fikir alarak, taleplerini tek tek not etti. Gençlerle etkileşim içinde olan Çiftçioğlu, "Gençlerimizi duyan, dinleyen ve onların fikirlerini merkeze alan bir anlayışla hareket edeceğiz. Karşıyakalı gençler, istediklerini özgürce söyleyecek, biz de onlar için ne gerekiyorsa yapacağız" şeklinde konuştu.

KARŞIYAKA KENDİNE HAS BİR RUHA SAHİP

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka'daki genç nüfusunun önemine vurgu yaparak, gençlerle buluşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadığını belirtti. Çiftçioğlu, "AK Parti'nin İzmir'deki en genç belediye başkan adayı olarak, Karşıyaka'mızdaki gençlerle oldukça verimli ve özel bir gün geçirdik. Karşıyaka, kendine has bir ruha ve duyguya sahip, sporda ve sanatta çok daha ön planda olabilecek bir ilçe. Karşıyaka'mızın potansiyeli, tüm bu imkanlara fazlasıyla yetiyor. Biz, gençlerimiz için bu potansiyeli harekete geçirmek durumundayız. Karşıyaka'da da bu hedefle yola çıktık. Projelerimiz üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Gençlerimize söz veriyorum; Karşıyaka'ya daha genç bir bakış açısı ve daha özel bir vizyon katacağız" dedi.

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.