İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Dilek Gappi, İGC Yönetim Kurulu üyesi Yılmaz Coşkun ve İGC üyeleri İzmir Bisiklet Grupları ile '100. Yılda Cumhuriyet'e Pedal Çeviriyoruz' etkinliğinde bir araya geldi.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi; “Özgürlük, eşitlik, adalet, çağdaşlaşma, erdemli bir yaşam çabasının simgesidir Cumhuriyet ve yolumuz daima Cumhuriyetten yana olacaktır. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ediyorum. Aydınlık yarınlarla dolu nice 100 yıllara” diye konuştu.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti

ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER

Basın Konseyi Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Cumhuriyet'in 100. Yılında Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret ederek şükranlarını sundu.

Konsey üyesi olan İGC Başkanı Dilek Gappi, “Bu toprakların Mustafa Kemal'in ışığında, bilimin yol göstericiliği ile daha mutlu ve adil olmaya ihtiyacı var” diyerek Cumhuriyet yolunda yürümekten vazgeçmeyeceklerini söyledi. Anıtkabir ziyaretine Basın Konseyi Pınar Türenç, İGC Önceki dönem başkanı Misket Dikmen ve Basın Konseyi Yüksek Kurul üyeleri katıldı

İzmir haber: Dikili açıklarında 47 düzensiz göçmen kurtarıldı İzmir haber: Dikili açıklarında 47 düzensiz göçmen kurtarıldı

Bu haber de ilginizi çekebilir: İGC: Ahmet Taner Kışlalı’yı saygıyla anıyoruz

Kaynak: BÜLTEN