Senaristliğini Ekin Atalar'ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ'un yönettiği Goya Entertainment imzalı Hayatımın Neşesi dizisi 16. bölümüyle Salı akşamları saat 20.00'da TRT1 ekranlarında...

HAYATIMIN NEŞESİ EN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Her Salı akşamı aile sıcaklığını evlere taşıyan “Hayatımın Neşesi” dizisi, 15. bölümünde izleyenlerin içini ısıttı. Neşe’nin babasıyla yaşadığı hayal kırıklığı, ailenin tüm fertlerini harekete geçiriyor ve Neşe’nin morali yerine gelsin diye seferber oluyorlar. Bu zor zamanlarda, aile bağlarının ne kadar kıymetli olduğu bir kez daha anlaşılıyor.

Mehmet Bey’in dükkanı satma kararı, Serdar ve Mustafa’yı endişelendirse de, ikili bu durumu engellemek için el birliğiyle çalışıyor. Bu süreçte, Saliha’nın Murat ve Seray arasındaki gerginliği çözme çabaları ve Türkan’ın içten içe duyduğu kıskançlık, hikayeye renk katıyor.

Birlikte geçirilen zamanın değerini vurgulayan dizi, 15. bölümde tüm aileyi piknikte bir araya getiriyor. Eğlence, kahkaha ve sürprizlerle dolu bu piknik, izleyicilere hem aile bağlarının önemini hatırlatacak hem de hayatın tadını çıkarmak için gereken motivasyonu sağlayacak.

HAYATIMIN NEŞESİ 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her Salı TRT1 ekranlarında seyircileri ile buluşan Hayatımın Neşesi dizisi, izleyiciler tarafından 16. Bölümün yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu.

HAYATIMIN NEŞESİ 16.BÖLÜM DİZİSİNİN FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Arka Sokaklar 653. bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak? Arka Sokaklar 653. bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

BU İÇERİK DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ömer 28. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Bu hafta neler olacak?

Kaynak: HABER MERKEZİ