TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

#Süper Lig

Süper Lig haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Süper Lig haber sayfasında canlı gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Futbolda haftanın programı Haber

Futbolda haftanın programı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde: Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-EMS Yapı Sivasspor (Papara Park) (Ev sahibi takım seyircisiz) Yarın: 13.30 Kasımpaşa-TÜMOSAN Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman) 19.00 Yukatel Adana Demirspor-Mondihome Kayserispor (Yeni Adana) 19.00 Beşiktaş-Yılport Samsunspor (Tüpraş) 14 Nisan Pazar: 13.30 Siltaş Yapı Pendikspor-RAMS Başakşehir (Pendik) 16.00 Çaykur Rizespor-Bitexen Antalyaspor (Çaykur Didi) 16.00 Atakaş Hatayspor-İstanbulspor (Mersin) 19.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat) 15 Nisan Pazartesi: 20.00 Corendon Alanyaspor-Galatasaray (Alanya Oba) Trendyol 1. Lig Bugün: 20.00 Manisa FK-Eyüpspor (Manisa 19 Mayıs) Yarın: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe) 16.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk) 19.00 Altay-Ahlatcı Çorum FK (Alsancak Mustafa Denizli) 14 Nisan Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Göztepe (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Teksüt Bandırmaspor (11 Nisan) 19.00 Kocaelispor-Bitexen Giresunspor (Yıldız Entegre Kocaeli) (Ev sahibi takım seyircisiz) 15 Nisan Pazartesi: 17.00 Erzurumspor FK-Sakaryaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.00 Adanaspor-Bodrum FK (Yeni Adana) TFF 2.Lig Beyaz Grup: Yarın: 15.00 Turkish Oil Yeni Mersin İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Mersin) 15.00 Esenler Erokspor-Bursaspor (Esenler Erokspor) 15.00 Karacabey Belediyespor-Ankaraspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker) 14 Nisan Pazar: 14.00 1461 Trabzon FK-Bucaspor 1928 (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Adıyaman FK (Karaelmas K.Köksal) 15.00 Kırklarelispor-Serik Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 AcnTURK Sigorta Vanspor-Altınordu (Van Atatürk) 15.00 Diyarbekirspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Diyarbakır) 15.00 Hes İlaç Afyonspor-Ankara Demirspor (Zafer) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Menemen FK-İskenderunspor (Menemen İlçe) 15.00 Sarıyer-Düzce Cam Düzcespor (Yusuf Ziya Öniş) 14 Nisan Pazar: 15.00 Denizlispor-Motolux 68 Aksaray Belediyespor (Denizli Atatürk) 15.00 Somaspor-Uşakspor (Soma Atatürk) 15.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Belediye Derincespor (Iğdır Şehir) 15.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi) 15.00 İnegölspor-Karaman FK (İnegöl İlçe) 15.00 Fethiyespor-Isparta 32 Spor (Fethiye İlçe) 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Erzincan 13 Şubat Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: 14 Nisan Pazar: 15.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Aliağa Futbol (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kırıkkalegücü Futbol SK (Ayvalık Hüsnü Uğural) 15.00 Mardin 1969 Spor-Kepezspor (Mardin 21 Kasım) 15.00 Tarsus İdman Yurdu-Edirnespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz) 15.00 Malatya Arguvan SK-İnegöl Kafkas SK (Arguvan İlçe) 15.00 Artvin Hopaspor-Karabük İdman Yurdu (Arhavi İlçe) 15.00 Küçükçekmece Sinop SK-Talasgücü Belediyespor (Küçükçekmece 100. Yıl) 2. Grup: 14 Nisan Pazar: 15.00 Pazarspor-Turgutluspor (Pazar İlçe) 15.00 Amasyaspor-TPAO Batman Petrolspor (12 Haziran) 15.00 Amber Çay Eynesil Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Eynesil İlçe) 15.00 Sapanca Gençlikspor-Silifke Belediyespor (Sapanca Atatürk) 15.00 Hacettepe 1945 SK-3Gen Holding Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Kemerkent Bulvarspor-Karşıyaka (Bulvar Mimar Kubilay Köse) 15.00 Efeler 09 Spor-Anadolu Üniversitesi (Ahmet Yaşar Kocabıyık) 3. Grup: 14 Nisan Pazar: 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 15.00 Merkür Jet Erbaaspor-Onvo Ağrı 1970 SK (Erbaa İlçe) 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Akhisarspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar-Belediye Kütahyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.00 Fatsa Belediyespor-Silivrispor (Fatsa İlçe) 15.00 Sivas Dört Eylül-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 Osmaniyespor-Bayburt Özel İdarespor (7 Ocak) 4. Grup: 14 Nisan Pazar: 15.00 Armoni Alanya Kestelspor-Orduspor 1967 (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Muş 1984 Muşspor-Siirt İl Özel İdaresi (Muş Şehir) 15.00 23 Elazığ FK-Sultanbeyli Belediyespor (Elazığ Doğukent) 15.00 Nevşehir Belediyespor-Güneş Holding Çankaya SK (Nevşehir Gazi) 15.00 İdaş Çatalcaspor-Sebat Gençlikspor (Çatalca İzzettin) 15.00 Bursa Yıldırımspor-Bitexen Adana 1954 FK (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.00 Balıkesirspor-Tokat Belediye Plevnespor (Balıkesir Atatürk) Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi 14 Nisan Pazar: 12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Fatih Vatanspor (Zeytinköy 2 numaralı saha) 12.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Trabzonspor (Muharrem Gülergin Futbol Sahası) 12.00 Ataşehir Belediyespor-Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor (İBB Esatpaşa) 13.00 Fenerbahçe Petrol Ofisi-Amed Sportif Faaliyetler (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri) 13.00 ALG Spor-Wulfz Fatih Karagümrük (Batur) 13.30 Hakkarigücüspor-Beşiktaş JK United Payment (Merzan Şehir) 14.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Beylerbeyi SK (Şehit Vefa Karakurdu) 14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Galatasaray (Osmanlı)

Muslera, 5’inci kez dalya diyecek Haber

Muslera, 5’inci kez dalya diyecek

Galatasaray'ın aktif kariyeri devam eden efsanesi Fernando Muslera, sarı-kırmızılı formayla 500. resmi maçına çıkmaya hazırlanıyor. Tecrübeli kaleci, Trendyol Süper Lig'in 31. haftasında 2 Nisan Salı günü (yarın) Atakaş Hatayspor'u konuk edecekleri müsabakada görev alması durumunda, beşinci kez "dalya" diyecek. İtalya'nın Lazio ekibinden 2011-2012 sezonu başında transfer edilen 37 yaşındaki kaleci, geldiği günden bu yana Galatasaray'ın en istikrarlı ismi oldu. Süper Lig'deki ilk sınavını 2011-2012 sezonunun ilk haftasında 2-0 kaybettikleri Medipol Başakşehir maçında veren Muslera, 2013-2014 sezonunun 33. haftasında Trabzonspor'u 4-1 yendikleri müsabakada 100. resmi maçını oynadı. Uruguaylı kaleci, Galatasaray'da 200. resmi müsabakasına 2015-2016 sezonunun 26. haftasındaki Fenerbahçe derbisinde çıktı. Üçüncü dalyasını 2018-2019 sezonunun 13. haftasındaki Konyaspor maçında diyen Muslera'nın 400. resmi mücadelesi 2021-2022 sezonunun 8. haftasındaki Çaykur Rizespor karşılaşması oldu. Sarı-kırmızılı taraftarların en sevdiği isimlerin başında gelen ve hem performansı hem de karakteriyle futbolseverlerin takdirini kazanan Muslera, Galatasaray'da görev yaptığı 13 sezonda birçok önemli başarı ile rekora imza attı.   Performansı Fernando Muslera'nın 13 sezonluk Galatasaray kariyerindeki performansı şöyle: Sezon Maç Yediği gol Gol yemediği maç Kırmızı kart Sarı kart Süre (Dk.) 2011-2012 39 29 20 1 4 3433 2012-2013 44 49 12 1 3 3949 2013-2014 39 41 14 6 3515 2014-2015 39 50 12 4 3540 2015-2016 48 64 10 5 4320 2016-2017 35 41 9 2 3180 2017-2018 38 40 13 7 3420 2018-2019 45 46 16 2 4080 2019-2020 35 34 16 4 3084 2020-2021 23 23 9 2 2070 2021-2022 36 43 13 1 5 3198 2022-2023 35 29 17 6 3145 2023-2024 43 44 17 4 3840 TOPLAM 499 533 178 3 54 44774

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.