TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

#balıkesir

balıkesir haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, balıkesir haber sayfasında canlı gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Listeler gecikti... CHP Balıkesir İvrindi'de seçime katılamayacak Haber

Listeler gecikti... CHP Balıkesir İvrindi'de seçime katılamayacak

YSK'nın 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri takvimine göre, siyasi partilerin aday listelerini seçim kurullarına teslim etmesi için tanınan süre dün saat 17.00'de sona erdi. Ancak Balıkesir İvrindi'de CHP'nin belediye başkanı ve belediye meclis üyelikleri için aday listesi ilçe seçim kuruluna teslim edilmedi. Bu durum, CHP'nin ilçede yerel seçimlere katılamayacağı anlamına geliyor. CHP'nin ilçede aday gösterdiği isimlerden biri olan Ali Kundakçı, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda, listenin teslim edilmemesi nedeniyle CHP İvrindi İlçe Başkanı Ayhan Arslanbey'e tepki gösterdi. Kundakçı, süre sona erinceye kadar partisinin ilçe başkanlığında beklediğini belirterek, "Saat 14.00'ten beri CHP İvrindi İlçe Başkanlığındayım. Maalesef İlçe Başkanı bizim dosyalarımızı seçim kuruluna vermek için gelmedi. Defaatle aramamıza rağmen gelmedi. Dolayısıyla dosyalarımızı seçim kuruluna teslim edemedik." açıklamasında bulundu. "İTTİFAK GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR" CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, aday listelerinin seçim kurullarına tesliminin ilçe başkanlarının sorumluluğunda olduğunu belirtti. Köybaşı, "İvrindi İlçe Başkanımız müracaatı yapmamış. Biz işlemleri takip ederken her ilçe başkanına yetki vermiştik. Müracaatı yapmayıp, partiden de istifa edip ayrılmış. Bu nedenle İvrindi'de aday gösterememiş oluyoruz." dedi. İvrindi'de yerel seçimlerde başka adayları destekleyebileceklerini belirten Köybaşı, başka partilerle bu konuda görüşmelerinin sürdüğünü ifade etti. Köybaşı, bu durumun 2-3 gün içinde netleşeceğini ve ittifak görüşmelerinin devam ettiğini söyledi. İlçe başkanının yaptığı durumun uygun olmadığını belirten Köybaşı, "Neticede ittifak olur, adaylar gösterilir, adaylar çekilir. Her partide böyle şeyler yaşanıyor. Bugün ilçe yönetiminin tamamını görevden alıp yerlerine atama yapacağız." şeklinde konuştu. Karabük'te de CHP, belediye başkan adayı listesini 2 dakika geç teslim ettiği için reddedildi. Saat 17.02'de yapılan başvuruyla ilgili karar için partililerin itirazı üzerine il seçim kurulu toplandı. İtiraz, oy birliğiyle kabul edildi.

Balıkesir’de elektrik kesintisi- 19 Şubat 2024 Pazartesi Haber

Balıkesir’de elektrik kesintisi- 19 Şubat 2024 Pazartesi

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 19 Şubat 2024 Pazartesi günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 19 Şubat 2024 Pazartesi günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre  19 Şubat 2024 Pazartesi günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Balıkesir Sındırgı’da elektrik kesintisi 11:00-15:00 ASLANDEDE ASLANDEDE Mahallesi., DANAÇAYIR DANAÇAYIR Mh., KESTANELİK, ÇAYGÖREN, ÇAYGÖREN 24, DEDEÖLDÜ ÇAYGÖREN Mahallesi., BÜYÜKDAĞDERE, KARAPINAR, UZGUR, KIZILTEPE BÜYÜKDAĞDERE Mahallesi. Balıkesir Bigadiç’te elektrik kesintisi 12:00-13:30 BABAKÖY BABAKÖY Mh., HAMİDİYE HAMİDİYE Mahallesi., ÇEKİRDEKLİ ÇEKİRDEKLİ Mah. Balıkesir Edremit’te elektrik kesintisi 13:00-17:00 13148, 13149, 13150, 13151, 13200, 13201, 13202, 13205, 13207, 13208, 13209, 13211, 13212, 13213, 13214, 13250, 13251, 13255, 13271, 13273, 13275, 13313, ALKAN, ALKAN 3., ALİ FUAT CEBESOY, ALİ ÜNAL EVLERİ-, BAŞKOMUTAN ATATÜRK, EDREMİTT, FERHATBEY, FEYZİ BEY, KARGALI, SARIKIZ 2., TONGUÇ BABA, ÇINARALTI, ÇINARALTI 444, ZAFER GÜRE Mahallesi. Balıkesir Ayvalık’ta elektrik kesintisi 13:00-15:00 19341, 29 EKİM, MEVLANA CELALEDDİN, MİMAR SİNAN, OSMAN BEY, REMZİ ÇALIK, SANCAK, TÜRKYILMAZ, YILMAZ, ÇİÇEK, BOSNA KÜÇÜKKÖY Mah. Balıkesir Burhaniye’de elektrik kesintisi 16:00-18:00 28153, 28154, 28155, 28160, 28166, 28167, 28168, 28169, 28193, 28219, 28222, 28223, 28224, 28243, 28244, 28246, 28247, 28260, 28275, 28277, 28279, 28280, 28281, ATATÜRK CAD. 1. (HÜRRİYET), ATATÜRK CAD. 2. (HÜRRİYET)-, CUMHURİYET1, EBE VİLDAN İLTER, GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA, HACI MUSTAFA KOKTEN, HACI MUSTAFA KÖKTEN CAD. 1., HALİT SELÇUK, HÜSEYİN ŞAHİNER, KABAKTEPE, LLLL, MEBUS MEHMET BEY, ZÜBEYDE HANIM, ZÜLFİKAR, ÇAMLIDERE, ÇAMLIK, ÇEVRE YOLU, ÖĞRETMEN MÜNEVVER, ÖĞRETMEN MÜNEVVER, ÖĞRETMEN MÜNEVVER CAD. 2.-, 28159 PELİTKÖY Mh.

Telefonlarınız şarjsız kalmasın! Balıkesir’de beklenen büyük elektrik kesintisi Haber

Telefonlarınız şarjsız kalmasın! Balıkesir’de beklenen büyük elektrik kesintisi

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 18 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 18 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 18 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Balıkesir Burhaniye’de elektrik kesintisi 06:00-08:00 BÖREZLİ BÖREZLİ Mah., KIZIKLI BÖREZLİ-, HACI KUŞCU HACIAHMET Mah. 16:00-18:00 KARADEERE KARADERE Mah., KIZIKLI KIZIKLI Mah., KUYUCAK KUYUCAK Mah., DUTLUCA DUTLUCA Mahallesi. KIZIKLI BÖREZLİ-, HACI KUŞCU HACIAHMET Mahallesi. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Balıkesir'deki bu ev görenleri hayrete düşürüyor Haber

Balıkesir'deki bu ev görenleri hayrete düşürüyor

Edremit ilçesi Tuzcumurat Mahallesi Hamdibey Caddesi’ndeki ilginç görünümlü bina, özellikle sosyal medyada son haliyle dikkatleri çekti. Daha önce başka binalar tarafından ilginç mimarisi gizlenen bina, etrafındaki binaların yıkılmasıyla vatandaşların ilgi odağı haline geldi. Karşıdan bakıldığında büyük bir bina gibi görünen yapı, bir kenarından bakıldığına ise adeta 2 boyutlu film seti evleri gibi bir görüntü veriyor. Bu ilgin yapıyı fark ederek sosyal medya hesaplarında paylaşan Edremit Çevre Platformu Dönem Sözcüsü Kubilay Saygın Öztürk, “Şimdi bu bina Edremit’teki örneklerden sadece bir tanesi. Ben geçenlerde buraya bir taziye için geldiğimde dikkatimi çekti. Önden baktığımızda burada gayet mütekamil bir bina olduğunu sanıyorduk ama geçince baktım siz de şimdi görüyorsunuz. Burasının meğer kenarı bir üçgenmiş. Muhtemelen vaktiyle buraya inşaat izni verilirken arazi konusundaki anlaşmazlıklar halledilememiş ama tapuya göre böyle bir inşaat izni verilmiş. İnşaatın bir kare tarafı var. Bir de üçgen tarafı var. Şimdi arkadaki bina yıkılmış, muhtemelen müteahhit bir arkadaş orayı almış, bir şeyler yapmak istiyor. Açıklık olunca da baktık burada geometrik manada yamuk bir bina var. Çok çok kenarlı bir bina var” dedi. Bölgenin acilen bir kentsel dönüşüme ihtiyacı olduğunu ifade eden Öztürk, “Şimdi bu bölge eskiden kalan işte kerpiç ahşap binaların yerine betonarme yeni binaların yapıldığı ve müteahhit marifetiyle kentsel dönüşümün resen sağlandığı bir bölge. Yani burayı yerel belediyenin Ankara’nın da desteğini almak suretiyle yeniden planlamasında ve ona göre bir kentsel dönüşüm çabasına girmesinde fayda var” dedi. 

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler belli oldu! Haber

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler belli oldu!

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 11 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 11 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 11 Şubat 2024 Pazar günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler için https://guncelkesintiler.com/balikesir/elektrik-kesintisi/ sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler belli oldu! Haber

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler belli oldu!

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 09 Şubat 2024 Cuma günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 09 Şubat 2024 Cuma günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 09 Şubat 2024 Cuma günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Balıkesir İvrindi’de elektrik kesintisi 09:00-12:00 AKASYA, GENERAL ALİ LAPANTA, H.HAFIZOĞLU, LAPANTA, ÇARDAK, ÇOBAN, PARKALTI SAKARYA Mh. 13:00-16:00 BEYCAN, MERMERCİ, MEZARLIK, NURETTİN BAYTEKİN, KARANFİL KURTULUŞ Mah. Balıkesir Edremit’te elektrik kesintisi 09:00-17:00 29015, 29019, 29045, 29047, 29049, 29050, 29064, 29069, 29072, 29073, 29075, 29076, 29079, 29085, 29087, 29088, 29095, 29100, 29103, 29104, 29105, 29106, 29107, 29111, 29113, 29114, 29240, 29241, 29242, 29245, 29246, 29247, 29249, 29250, 29251, 29252, 29254, 29271, 29275, AKÇAKIL 4., AZİZ NESİN, BAHÇELİEVLER, BENT, DEFNELİ, DOĞA, DUMLUPINAR_2, KISIKÇINAR, KISIKÇINAR 8., KOCAÇAY, MECİDDEDE, METİN OKTAY, MEŞELİK, MEŞELİK 4.1., MEŞELİK 8, MİLLET, PALMİYE, PALMİYE 2., ZİYA GÖKALP, ÇAMBAHÇE, ÇAĞLAYAN, ÇUKURBAĞ, ŞEHİT J.ER HAMİT CEVHER KARAER, AKÇAKIL 3. ŞAHİNDERE Mah. Balıkesir Dursunbey’de elektrik kesintisi 09:00-17:00 KARYAĞMAZ KARYAĞMAZ Mah. Balıkesir Ayvalık’ta elektrik kesintisi 09:00-17:00 19325, AKASYA, HAMİTAĞA, HİLMİ AKINER, KAMBER CİDDİ, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, NAMIK KEMAL-, RÜŞTÜ ASYALI, YILDIZ, MUZAFFER CİDDİ KÜÇÜKKÖY Mah. Balıkesir Erdek’te elektrik kesintisi 10:00-18:00 ÇAKIL ÇAKIL Mah. Balıkesir Karesi’de elektrik kesintisi 11:40-17:00 7026, 7030, 7031, 7032, 7034, BARLAS, DERİN, DİNÇ, ESKİ İMAM, IŞIK, KORUCU_1, KUYU, UYGUN, UÇAR, ZAMBAK_1, ÇAKIR, ÜLKÜ, İNCİ, ŞEHİT MUSTAFA DİNÇER, TOMURCUK ALİ HİKMET PAŞA Mah. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler açıklandı! Haber

Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşayacak ilçeler açıklandı!

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 08 Şubat 2024 Perşembe günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 08 Şubat 2024 Perşembe günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 08 Şubat 2024 Perşembe günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Balıkesir Karesi’de elektrik kesintisi 09:00-10:00 7013, 7015, 7016, 7019, 7038, AKINCILAR, ATALAR ÇIKMAZI, BOZOK, DEDE, DEMİR, EKİN, IŞIK, KARAKOL, KORUCU_1, NEŞE, OKUL, TARLABAŞI, YENİ, YENİYOL-, ZAHİRE İÇİ, ZAKKUM, ÖMER ALİBEY, ÜÇPINAR_1, BAYDAK ALİ HİKMET PAŞA Mh., 12007, 12009, AVCILAR, CÜCELER, EGE, EKMEKCİ, KAVALCI, KAYGILI, KIVRAK, TARLABAŞI, YENİYOL, ÇALLI, ŞENLİK, KALAYCILAR EGE Mahallesi., 8009, 8011, 8023, 8027, 8028, 8033, 8035, 8036, 8038, 8039, 8040, 8041, 8044, 8046, 8047, 8048, ALİ ŞAYAKCI, ARZU, BANDIRMA, DOĞAN, FATİH, GÖKSEL, GÜVEN PARK, GÜÇ, HAMİT KAPLAN, HARMAN, HAYRETTİN, IHLAMUR, LOJMANLAR ARKASI, MANOLYA, TURGUT REİS, YAŞAR DOĞU, YENİYOL, ZEYBEK_1, ZÜHTÜ, ÇARK, ÖMER ALİBEY, ÖZDEMİR, ÜMİT_1, İSABEY, YILMAZLAR ATATÜRK Mh. 09:00-17:00 7014, 7018, 7019, 7020, 7028, 7031, 7038, BARLAS, DEMİR, DİNÇ, EKİN, ESKİ İMAM, HATİP, IŞIK, KORUCU_1, NEŞE, TARLABAŞI, YAKUT, YENİ, YENİYOL ÇIKMAZI, ÇAKIR, ÖRNEK, ÜÇPINAR_1, İNCİ, ŞAHİN, 7036 ALİ HİKMET PAŞA Mah., 12008, TARLABAŞI, KIVRAK EGE Mah. 10:00-17:00 ÖMER ALİBEY ALİ HİKMET PAŞA Mah., 8033, 8040, 8041, 8044, 8048, ARZU, MANOLYA, ÖMER ALİBEY, ÜMİT_1, ZEYBEK_1 ATATÜRK Mah. Balıkesir Edremit’te elektrik kesintisi 09:00-17:00 İSKELE, 22066 NARLI Mahallesi. 13:00-15:00 346-, 8024, 8025, 8028, 8029, 8030, 8031, 8032, 8033, 8035, 8038, 8039, 8040, 8042, 8043, 8044, 8045, 8046, 8047, 8048, 8050, 8052, 8053, 8054, AKARSU, KALKIM, OSMAN, OSMANPINAR, SARAY, 8041 DARSOFA Mah. Balıkesir Dursunbey’de elektrik kesintisi 10:00-15:00 AVCI, BAŞAK, ESENTEPE, GÜL, KAYIN, KONYALI, MEŞE, MUTLU, RAHMİ EFE, SEÇKİN, SÜMBÜL, ÜTKÜR, SARIGÜL ÜÇEYLÜL Mah. Balıkesir Altıeylül’de elektrik kesintisi 10:00-13:00 1.CADDE, KÖYALTI MEVKİİ YAKUPKÖY Mh. Balıkesir Erdek’te elektrik kesintisi 10:00-18:00 ÇAKIL ÇAKIL Mah.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.