TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

#adana

adana haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, adana haber sayfasında canlı gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Patlayan barajda yakınlarını kaybetmişlerdi: Acıları hala çok taze Haber

Patlayan barajda yakınlarını kaybetmişlerdi: Acıları hala çok taze

2012 yılının 24 Şubat'ında Kozan'da, Ergenuşağı Mahallesi yakınlarında Göksu Irmağı üzerine inşa edilen Gökdere Köprü Barajı ve Hidroelektrik Santrali'nin Derivasyon Tüneli'nde meydana gelen sızıntı sonrası patlayan baraj havzasında çalışan işçilerden Eyüp Altıntaş, Cumali Değirmenci, Hasan Bolat, Erdal Demirelli, Erkan Yiğen, Veli Damaksız, Latif Değirmenci, Mehmet Yılmaz, Necmettin Karayiğit ve Selahattin Aral hayatını kaybetti. O dönemde gerçekleştirilen arama kurtarma çalışmaları sonucunda 5 işçinin cenazesi bulunurken, Veli Damaksız, Latif Değirmenci, Mehmet Yılmaz, Necmettin Karayiğit ve Selahattin Aral'a ait cenazeler hala bulunamadı. 12 yıl önce yaşanan trajedinin ardından aileler, hala kayıp olan yakınlarının acısını taze bir şekilde hissediyor. Kardeşi Latif Değirmenci'nin hala bulunamamasıyla yaşayan Şaban Değirmenci, o dönem yapılan arama çalışmalarında kardeşinin bazı eşyalarının bulunduğunu ancak cenazesine ulaşamadıklarını ifade etti. "Keşke bir mezar taşları olsaydı, Fatiha okurduk" Kardeşinin baraj kapağı patlaması sonucu hayatını kaybetmesinin ardından, aile olarak büyük bir acı yaşadıklarını dile getiren Şaban Değirmenci, "Acımız hala tazedir. Baraj patladı, haber aldık ve hemen oraya gittik. Baraj kapaklarında sızıntı olduğu söylendi, haftalarca kum atıldı ama su durdurulamadı. O kapak patlayıp bu felaket yaşandı. Kardeşim Latif o gün aslında izindeydi, arkadaşının yerine işe gitmiş. Kader böyleymiş. Arama çalışmaları yapıldı. 3. gün dayanamayıp hastaneye kaldırıldım. Hava soğuktu, su çok yükselmişti, kurtulma şansları yoktu. Kardeşimin telefonu ve pantolonu bulundu, ama kardeşim hala kayıp. Evliydi. Acımız hala taze, büyük bir felaket yaşadık. Kimseye yaşatmasın Allah. Keşke bir mezar taşı olsaydı, onun için Fatiha okurduk" şeklinde konuştu.

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 19 Şubat 2024 Pazartesi günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 19 Şubat 2024 Pazartesi günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 19 Şubat 2024 Pazartesi günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler için https://guncelkesintiler.com/adana/elektrik-kesintisi/ linkinden sorgulama yapabilirsiniz. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır. 

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 18 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 18 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 18 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana Yüreğir’de elektrik kesintisi 09:30-17:30 4732, 4733, 4734, 4738, 4739, 4740, 4741, 4744, 4745, 4746, 4747, 4748, 4749, 4750, 4751, 4752, 4753, 4754, 4756, akdeni̇z_1, kardelen, mi̇hmandar, karataş,.Kardelen, 5189, 5190, 5191, 5243, 5244, 5245, 5247, 5248, 5249, eği̇ti̇m, fati̇h sultan mehmet, gül_1, kardelen_1, okul, park, 4640, 4641, 4648, 4649, 4650, gazi̇ler, kanal_1 doğankent bahçeli̇evler Adana Ceyhan’da elektrik kesintisi 09:30-13:30 175, i̇nönü, akşemsetti̇n, 231, ti̇muçi̇n, çeçeni̇stan, dumlupınar, 233, cevher dudayev, 234, berendi̇, 235, akıncılar, tuğra, yasi̇n manga, altay, 232, 218, peyami̇ safa, yunus emre, erol güngör, mi̇mar si̇nan, papaklı, yavuz sultan seli̇m, i̇brahi̇m mete, a.Ni̇hat asya, süleyman oğuz ceri̇t, ahmet yesevi̇, neci̇p fazıl kısakürek ulus Adana Feke’de elektrik kesintisi 10:00-15:00 Gaffaruşağı merkez, ormancık gaffaruşağı ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçelerde elektrik yok! Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçelerde elektrik yok!

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 11 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 11 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 11 Şubat 2024 Pazar günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler için https://guncelkesintiler.com/adana/elektrik-kesintisi/ sitesindn sorgulama yapabilirsiniz. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçelerde elektrik olmayacak! Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçelerde elektrik olmayacak!

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 10 Şubat 2024 Cumartesi günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 10 Şubat 2024 Cumartesi günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 10 Şubat 2024 Cumartesi günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler için https://guncelkesintiler.com/adana/elektrik-kesintisi/ sitesindn sorgulama yapabilirsiniz. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak! Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak!

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 09 Şubat 2024 Cuma günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 09 Şubat 2024 Cuma günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 09 Şubat 2024 Cuma günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler için https://guncelkesintiler.com/adana/elektrik-kesintisi/ sitesindn sorgulama yapabilirsiniz. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR? Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir. ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR? Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz. ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR? Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak! Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak!

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 08 Şubat 2024 Perşembe günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 08 Şubat 2024 Perşembe günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 08 Şubat 2024 Perşembe günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana Seyhan’da elektrik kesintisi 01:00-07:00 46097, 2., 1., 46075, 46095, 46085, 46173, 46205, 46265, 46269, 46161, 46167, 46081, 3., 46181, 46257, 46267, 46271, 46185, 46165, 46159, 46155, 46157, 46163, 46169, 46171, 46175, 46177, 46179, 46183, 46045, 46325 yeşi̇loba 09:00-15:00 60024, 60036, 60038, 60035, 60027, 60021, 60023, cumhuri̇yet, 60019, 60031, 60011, 60039, 60026, 60028, 60030, 60032, 60033, 60072, mehmet nuri̇ sabuncu, turhan cemal beri̇ker, 60025, ahmet cevdet yağ, abdi̇ yolaçan, 60029 döşeme 11:00-15:00 13426, 13180, 13462, 6003, 6006, 6005, 6013-, 6007, 6009, 6008, 6019, 6001, 6015, 6004, 6021, 6011, 6012, 5007, 5008, 5009, 5003, 5005, 5006, 5002, 5004, 5010, 5001, yeni̇göl gölbaşı Adana Yüreğir’de elektrik kesintisi 09:00-16:30 1934, 1900, 1889, 1890, 1891, 1892, 1895, 1899, 1893, 1894, 1900/1, 1982 güzelevler 09:00-17:00 5078, 5069, 5070, 5076, necati̇ kurmel, güngör, karataş, 5705, fi̇kret gökçe, 5698, 5700, 97-, 5688, 5096, 74_1, 5100, 5091, 5093, 5712, hacıhasan, ki̇remi̇tli̇, terli̇ksi̇z, i̇sahacılı, topraklı, kırhasan, kızıltahta, yüzbaşı, çağşırlı, develi̇ören, si̇rkenli̇, yemi̇şli̇, çakırören, çi̇meli̇, çukurkamış, gölkaya, helvacı, oymaklı beyköy Adana Çukurova’da elektrik kesintisi 09:00-17:00 Merkez, fakılar, tömek, söğütlüdere, çeti̇revli̇, merkez_4 fadıl Adana Karaisalı’da elektrik kesintisi 10:00-14:00 1456, 1451, 1457, 1454, 1453, 1458-, 1459, 1460, çaylı, 1884, 1886, çi̇çekli̇, karaömerli̇, şarıklı, karayusuflu, aflak, ortaköy, kılbaş, sadıkali̇ merkez, karalar sadıkali̇

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak! Haber

Adana'da elektrik kesintisi! Adana'da o ilçeler elektriksiz kalacak!

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Adana'da elektrik ne zaman gelecek? 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Adana'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Adana'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Adana elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Adana elektrik kesintisi ve detayları… Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Adana'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Adana elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Adana'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Adana'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Adana'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek Adana'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! Adana Seyhan’da elektrik kesintisi 09:00-17:00 Neci̇p fazıl kısakürek, 70081, 70159, 70065, 70085, 70083 yeşi̇lyurt 09:00-15:00 60052, 60054, 60060, 60068, 60058, 60061, 60056, 60059, 60062, ahmet cevdet yağ, 60057, 60065, 60066, 60067 döşeme 10:00-12:00 13, zübeyde hanım, erdal i̇nönü, 14, demokrasi̇, 15, şehi̇t gökhan aygül, beledi̇ye, çadır kümesi̇_1, 12, şehi̇t er muhteşem murat karaali̇, 19, 18, 17, 20, 16, özgürlük, şehi̇t öz savaş dağlı, 70 karayusuflu Adana Kozan’da elektrik kesintisi 09:00-12:00 Kuşçalar, ki̇ri̇zli̇, kelerbaşı, çataltaş, karabacak, başpınar çataltaş, apraş, ayanlar, aydınlar, kuşular, mahmutlu, su deposu, yoğurtçular, dai̇ler, ırmak, tossak di̇bi̇, atatürk yeni̇, cumhuri̇yet yeni̇, hasan gündüz, orman i̇şletme, seyhan, çopurlu, gül, atatürk-, keser, keri̇meler, gi̇rne tepebağ, veli̇ ataş, hasan ağalar, henteler, cülüklü, ırmak yeni̇, gi̇rne, cumhuri̇yet-, menteş, durmaz, çatallar, altunbaşlar, telli̇oğlu, akdere, hasan yüksel, bozuk çeşme, yoğurtoğlu, vatandaş, yıldız, köseler/2, kuzuören, musahacılı, dai̇ler merkez, mazılık, kayabaşı, uzunkuyu merkez doğanalanı Adana Karaisalı’da elektrik kesintisi 09:00-12:00 Tümenli̇ merkez, kahyalar, kuşcusofulu merkez, i̇nci̇rli̇, çakırlar, kaş, i̇mi̇rler, eğner, yüksekören kuşcusofulu Adana Sarıçam’da elektrik kesintisi 09:30-17:30 Mezra2 üst, kılıçlı, mezra, kozan, aydınyurdu, mustafalar, ustahasanlar mustafalar Adana Ceyhan’da elektrik kesintisi 10:00-13:00 Çi̇ftli̇kler, yörükler, 5201, 5203, 5204, 5208, çi̇ftli̇kler mevki̇i̇, 5401, 5402, 5404, 5405, sağırlar, 7501, 7502, 7503, aydınlar, 7606, 5202, 5205, 5206, 5207, deği̇rmendere, köy ci̇varı, 5400, 7601, 7604 çi̇ftli̇kler Adana Pozantı’da elektrik kesintisi 13:00-17:00 Çamlıbel, merkez, köseler, onbaşılar, yeni̇ oba, köşkerli̇, çömekli̇, yağbasan, eğni̇, dölekli̇, si̇vi̇şli̇, gerdi̇bi̇, bakler, çukurmeşe, i̇bri̇şi̇m, kabasakal, kökez, körkuyu, yeti̇mli̇, büyük sofulu Çamlıbel Adana Aladağ’da elektrik kesintisi 13:00-17:00 İsalar, şehi̇t zi̇ya şahi̇n, 26, 36, 42, şehi̇t zi̇ya şahi̇n/4, dölekli̇, soğukoluk, kökez kökez

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.