TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Resmi Gazete'de atama ve görevden alma kararları yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı

Haber Giriş Tarihi: 20.04.2024 08:33
Haber Güncellenme Tarihi: 20.04.2024 08:33
Kaynak: AA
Resmi Gazete'de atama ve görevden alma kararları yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kararlara göre bir dizi önemli atama ve görevden alma işlemi gerçekleştirildi.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Tarım ve Orman Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Genel Müdürlüğü Trabzon Bölge Müdürü Enver Uzun görevden alındı.

Ayrıca, çeşitli bakanlıklara yapılan, açıkta bulunan ve yeterlilik sınavında başarı gösteren vergi müfettişi ve başmüfettiş atamaları da Resmi Gazete'de yayımlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda vergi müfettişliklerine ve vergi başmüfettişliklerine 7'şer vergi müfettişi atandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda 8, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda 3, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda 1 başmüfettiş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda 1 iş müfettiş ataması yapıldı.

Kaynak: AA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.