TFF 1.Lig'de büyük heyecan devam ediyor. Birbirinden heyecanlı ve keyifli maçlar oynanıyor. İzmir temsilcisi Göztepe 2023-2024 sezonunda üst üste elde ettiği galibiyetlerle zirve yarışında önemli avantaj elde etti. Radomir Kokovic yönetiminde kritik galibiyetlerle üst sıralarda yer alan sarı kırmızılarda keyifler yerinde... Göztepeli taraftarların Süper Lig'e hasreti bu sezon sona erebilir. Göz-Göz 11.hafta maç hazırlıklarına devam ederken yönetimde bazı değişikliklere gidildi. Kulübün eski yöneticilerinden Kerem Ertan yuvaya döndü. Peki, Göztepe'nin yeni CEO'su Kerem Ertan kimdir? Kerem Ertan'ın başarıları neler? Kerem Ertan daha önceden hangi kulüplerde görev aldı? Sizler için derledik... İşte Kerem Ertan...

Göztepe Spor Kulübü'nün Kerem Ertan açıklaması şu şekilde:

Kamuoyunun Bilgisine;

Göztepe Spor Kulübü olarak, Kerem Ertan'ın kulübümüzün yeni CEO'su olarak göreve başlayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız. Kerem Ertan görevine 1 Kasım itibariyle başlayacaktır. Kerem Ertan, 2015-2017 yılları arasında Göztepemizin CEO'luğunu yapmış ve kulübün Süper Lig'e yükseldiği başarılı bir dönemi yönetmişti.

KEREM ERTAN KİMDİR?

2018'de Kerem Ertan, Galatasaray Kulübü'nde Mağazacılık ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Kerem Ertan, Ünay Aysal döneminde birlikte çalışmıştı. Kerem Ertan'ın Başkan Ünal Aysal ile yakınlığı biliniyordu. Pazarlama ve medya sektöründe görev alan yönetici farklı spor kulüplerinde çalıştı. Digitürk, İddia, Galatasaray ve Göztepe Kulüplerinde Pazarlama, Medya, CEO olarak üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. İzmir temsilcisi Göztepe'nin Süper Lig'e yükseldiği sezon takımda yine aynı görevde bulunan Kerem Ertan tekrardan yuvaya döndü. Göztepe Spor Kulübü'nün resmi açıklamasına göre Kerem Ertan takımın CEO'su olarak göreve getirildi.

Galatasaray tarihinin en iyi sezon başlangıcını yaptı Galatasaray tarihinin en iyi sezon başlangıcını yaptı

Göztepe Spor Kulübü Rasmus Ankersen, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Yeni CEO arayışımızı tamamladıktan sonra, sahip olduğu deneyim ve Göztepe anlayışıyla birlikte, ticari stratejimizi ve günlük operasyonlarımızı başarıyla yöneteceğine inandığım Kerem Ertan’ı duyurmaktan heyecan duyuyorum. Yönetim Kurulu adına Kerem Ertan'a kulübümüze hoş geldin diyor ve kendisiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.Kerem Ertan'ın gelişiyle birlikte, geçici CEO olarak görev yapan Ivan Mance, Sportif Direktörlük görevine geri dönecek ve futbolla ilgili tüm konularda liderlik etmeye devam edecek."

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çiğdem Gülgeç: 100. yıla kadın sporcular damga vurdu

Kaynak: HÜSEYİN DEMİR