Gökyüzü tüm burçlara maddi ve manevi mesajlar veriyor. Merkür’ün güçlü etkilerini üzerinde hissedeceğimiz bu haftada toprak ve ateş burcu grubumuz, özellikle ikili ilişkilerinde değişimlere hazır olmalı. İşte bu haftanın burç yorumları:

Koç

Bolca şans ve fırsatlarla haftaya başlayacak olan Koç burçları aşk hayatında köklü değişiklikler yaşayacak, kendilerini daha mutlu ve huzurlu hissedecek. Geçtiğimiz haftalarda iş hayatında zorluklar yaşayan Koçların tüm problemleri ortadan kalkacak.

Boğa

İş hayatındaki başarılarıyla her zaman göz önünde olan Boğa burçları, herkesle uyumlu olacağı bir haftada. Aşk hayatında farklı gelişmeler yaşayarak tüm olumsuzlukları üzerinden atacak olan Boğalar eğlenceli günler geçirerek heyecan, tutku ve romantizmi yanı başında bulacak.

İkizler

İş hayatında derin düşünce yapısı ile dikkat çeken, hemen her alanda başarılı olan İkizler yine lider konumunda. İkili ilişkilerinde ise her zaman saygılı tutumuyla dikkat çeken, uzun süreli birliktelikler yaşayan olan İkizler burçları bu haftanın en gözde burçlarından.

Yengeç

Uzun süredir devam eden birlikteliğine yeni heyecanlar katan Yengeç burçları mutlu bir dönemde. İş ve sosyal hayatında kendilerini memnun edecek gelişmelerle karşılaşacak olan Yengeçler yenilenerek haftaya başlayacak.

Aslan

Aşk hayatında uzun zamandır aradığını bulamayan Aslan burçları ani duygu değişimleri yaşayacağı bir dönemde. İş hayatında da küçük problemler yaşayacak olan Aslanlar çok yakında huzuru bulacak.

Başak

Baskıcı tavırlarıyla ve sahiplenme duygusuyla hareket eden Başaklar sonunda üzülecekleri sonuçlarla karşılaşabilir. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinde de dikkatli olması gereken Başak burçları yalnızlıkla karşı karşıya gelebilir.

Terazi

İş hayatında yükseliş döneminde olan Teraziler yine şanslı bir hafta geçirecek. İkili ilişkilerinde küçük problemlerle karşılaşacak olan Terazi burçları Çarşamba gününden itibaren sıkıntılarını geride bırakacak.

Akrep

Motivasyonunu yükseltecek kararlarla haftaya başlayacak olan Akrep burçları aşk hayatında yaşadığı güven problemlerini geride bırakacak. İş hayatında da küçük sıkıntılar yaşayacak olan Akrep burçları yoğun bir hafta geçirecek.

Yay

Aşk hayatında doğru bir sürece start veren Yay burçları romantik günler yaşayacağı bir hafta geçirecek. Aile hayatında da problemleri geride bırakan, sıkıntılarını üzerinden atan Yaylar haftaya huzurlu başlayacak.

Oğlak

Olayları bakış açılarını değiştirmesi gereken Oğlak burçları farkına varacağı bazı ayrıntılardan etkilenebilir. Farklı insanlarla tanışma fırsatı bulacak olan Oğlaklar yeni bir ilişkinin adımlarını atacak.

Kova

İş hayatında yeni girişimlere adım atacak olan Kova burçları bu hafta ön plana çıkan burçlar arasında. Karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmesi gereken Kovalar, dikkat etmesi gereken bir dönemde.

Balık

İç huzurunu yükselterek haftaya enerjiyle başlayan Balık burçları aşk hayatında da aradığını bulacak. Aile hayatında da problemleri geride bırakacak olan Balıklar mutluluğu yakalayacak.